گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/10/22 - 15:29
كد :7

خریدار پرونده باطله

اگر مطالب قبلی سایت کاغذ 24 را دنبال کرده باشید تا اینجای کار با انواع دسته بندی کاغذ باطله آشنا شده اید اما برای آن دسته از  عزیزانی که برای اولین بار از سایت ما بازدید می نمایند لازم است توضیح دهیم که سرنوشت تمام مصنوعات کاغذی و نشریات در انتهای کار خود تبدیل شدن به کاغذ باطله است .

خریدار پرونده باطله و اسناد امحایی ادارات


چه کتاب و دفتر یا پرونده ادارات یا روزنامه و مجله و حتی جزوات در انتهای کار خود و پس به اتمام رساندن رسالت خود که انتقال علم و دانش است راهی جز تبدیل به کاغذ باطله شدن در پیش روی خود ندارند. حال چه بهتر که ما این کاغذ های باطله را بجای آنکه با زباله مخلوط کنیم به خریدار کاغذ باطله در تهران بفروشیم و با این کار به صنعت بازیافت کاغذ کمک شایانی بنماییم . با فروش کاغذ باطله در تهران یا حتی فروش کاغذ باطله در کرج به مجموعه کاغذ 24 می توانید بالاترین قیمت خرید کاغذ باطله از این مرکز دریافت نمایید . از مطلب اصلی دور نشویم و پس از این مقدمه اجمالی به بحث فروش پرونده های باطله ادارات یا امحا پرونده های اداری بپردازیم.

خریدار کاغذ باطله

فروش پرونده های باطله 

هر فردی در طول حیات خود بارها به ادارات مختلف دولتی و خصوصی یا سازمان های مختلف و بانک ها مراجعه می کند و در تمام این ادارات یا سازمان ها برای تشکیل پرونده از کاغذ و پوشه و زونکن استفاده می شود. قطعا برای تمام افراد پیش آمده که با بایگانی یک ارگان یا سازمان را مشاهده و از حجم عظیم کاغذ و پرونده های اداری شگفت زده شود.
اما بایگانی همیشه پایان کار اسناد اداری و پرونده های اداری نخواهد بود چرا که فراخور دستورالعمل های هر اداره یا سازمان این پرونده ها و اسناد مالی و حسابداری باید پس از طی یک زمان مشخص از رده خارج شده و به اصطلاح امحا گردند. در این لطظه که نیاز به امحا پرونده های باطله احساس می شود باز هم نیاز به خدمات مراکز خرید کاغذ باطله و کتاب باطله به میان می آید .
سازمان ها و شرکت های بزرگ که حجم زیادی از پرونده های سال های گذشته را می خواهند از رده خارج کرده و امحا و خمیر کنند معمولا از طریق برگزاری مزایده کاغذ باطله اقدام به شناسایی بهترین خریدار کاغذ باطله که با بالاترین قیمت خرید کاغذ باطله پیشنهاد خود را جهت شرکت در مزایده کاغذ باطله داده است می کنند .
پس از انتخاب خریدار کاغذ باطله جهت پرونده های باطله مرکز مذکور اقدام به حمل کاغذ های باطله ، کتاب های باطله ، مجلات و روزنامه باطله و همچنین پرونده های باطله به محل کارخانه می کند و با نظارت مسئولین سازمان اقدام به به امحا کاغذ و تهیه خمیر کاغذ از پرونده های باطله می نماید.

 

خریدار کاغذ باطله

خریدار پوشه و زونکن باطله 

در ادارات متوسط و سازمان های کوچک تر که حجم این پرونده ها به گستردگی سازمان های دولتی و بزرگ نیست مسئولین اداره مذکور اقدام به استعلام قیمت خرید کاغذ باطله در تهران یا قیمت خرید کاغذ باطله در کرج می نمایند و پس از گرفتن قیمت هر کیلوگرم کاغذ باطله از مراکز خرید کاغذ باطله در تهران اقدام به فروش کاغذ باطله خود به مرکز انتخاب شده می کنند.

قیمت کاغذ باطله چقدر است 

بارها از ما سوال می شود که قیمت کاغذ باطله چقدر است یا اینکه قیمت کتاب باطله چقدر است ؟
قیمت هر کیلوگرم کاغذ باطله در تهران یا کرج یا سراسر کشور به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل عبارتند از :

  • نوع کاغذ باطله ( کاغذ باطله ، کتاب باطله ، مجله و روزنامه باطله ، پرونده باطله ، پوشه و مقوا )
  • مقدار کاغذ باطله ( وزن کاغذ باطله )
  • محل تحویل کاغذ باطله ( فروش کاغذ باطله در محل یا فروش کاغذ باطله در انبار)

معمولا قیمت ضایعات کتاب و دفتر یک عرف مشخص داشته و نیاز به بررسی چندانی نداشته و با تماس با کاغذ 24 و یک توضیح کوتاه قیمت کاغذ باطله خود را دریافت خواهید کرد.

0912-1613190   0912-6630272   0912-5607553

کاغذ باطله را کجا بفروشیم ؟

برای فروش کاغذ باطله پس از استعلام قیمت خرید کاغذ باطله از چند مرکز بازیافت کاغذ و انتخاب مرکز مذکور می توانید کاغذ های باطله یا کتاب و دفتر باطله ، ضایعات کاغذ ، مجله و روزنامه باطله خود را با قیمت توافق شده بر حسب کیلوگرم به فروش برسانید.
در پایان جا دارد از شما خواننده عزیز که تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید صمیم تشکر را کرده وبرای یکبار دیگر خدمات کاغذ 24 را بصورت تیتر وار برای شما بازگو نماییم .

" کاغذ 24 به روز ترین مرکز خرید کاغذ باطله "

خریدار کاغذ باطله