گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/05/05 - 10:57
كد :26

خریدارکاغذ باطله یا کتاب باطله مسئله این است !

برای چرخیدن چرخ کارخانه‌های بازیافت کاغذ باطله نیاز است که هر از چند گاهی این کتاب‌های باطله و یا کتاب‌های کهنه از چرخه مصرف خارج شده و تبدیل به کالایی جدید شوند‌.

خریدارکاغذ باطله یا کتاب باطله مسئله این است !!

در صنعت بازیافت کاغذ باطله به کاغذها و کتاب های باطله به چشم خوراک جهت تولیدات تازه می نگرند ، اگرچه شاید ارزش خیلی از این کتاب ها بالاتر از محصول تولید شده ثانویه باشد . به هر حال برای چرخیدن چرخ کارخانه های بازیافت کاغذ باطله نیاز است که هر از چند گاهی این کتاب های باطله و یا کتاب های کهنه از چرخه مصرف خارج شده و تبدیل به کالایی جدید شوند .

خریدارکاغذ باطله یا کتاب باطله مسئله این است !

امروز به یمن وجود کارخانه های متعدد بازیافت کاغذ باطله در سراسر کشور از دور ریز شدن و هدر رفتن حجم عظیمی از کاغذ باطله ها و کتاب های باطله و سایر اقلام کاغذی باطله مانند مجله باطله و روزنامه باطله جلوگیری شده است . اگر در سالیان دورتر تنها تعداد انگشت شماری کارخانه جهت بازیافت کاغذ باطله در کشور وجود داشت ، امروز در اکثر شهرهای ایران می توان براحتی بازیافت کاغذ باطله را انجام داد و به تبع همین امر نیز مراکز زیادی در جهت خرید و فروش کاغذ باطله پا به عرصه فعالیت در زمینه بازیافت کاغذ باطله گذاشته اند .

از نظریک کارخانه بازیافت کاغذ باطله تنها جنس کاغذ برای امر بازیافت اهمیت دارد و این موضوع چندان مهم نیست که شما کتاب برای بازیافت ارسال می کنید یا کاغذ باطله . تمامی موارد ارسال شده توسط مراکز خریدار کاغذ باطله به کارخانه ها ، در انتهای کار بازیافت شده و با تغییر چهره و شکل جدیدی از یک محصول وارد چرخه مصرف دوباره می شوند . در واقع تنها این موضوع برای کارخانه بازیافت کاغذ باطله مهم است که کاغذ های ارسالی توسط مرکز خرید کاغذ باطله به کارخانه از چه جنسی و چه شرایطی برخوردار است .

بعنوان مثال کاغذهای گلاسه در زمان چاپ محصول از قیمت بسیار بالاتری نسبت به سایر کاغذ ها قرار دارند و همواره تولید یک کتاب و یا یک مجله با کاغذ گلاسه هزینه های بالاتری را بر ناشر و سفارش دهنده اثر متحمل می کند ، اما در عین ناباوری همین کتاب یا مجله گلاسه بعد از مصرف و تبدیل شدن به کاغذ باطله و در زمان فروش بعنوان کاغذ باطله کاملا شرایط جدیدی را بر خود خواهد دید . متاسفانه کاغذهای گلاسه باطله در ایران خواهان چندانی را برای بازیافت ندارند و همواره خریدار کاغذ باطله و کارخانه بازیافت کاغذ باطله از قبول کاغذ های گلاسه سرباز می زنند . به علت وجود ماشین آلات قدیمی و عدم بروز رسانی توسط کارخانه ها ، عملا امکان بازیافت کاغذ های گلاسه باطله در حال حاضر در کشور میسر نبوده و خود این امر یک نکته منفی برای صنعت بازیافت کاغذ باطله کشور بحساب می آید .

بنابراین تمامی کارخانه های بازیافت کاغذ باطله در تلاش هستند که بهترین نوع آخال کاغذ ( به ضایعات کاغذ و یا به زبان ساده تر، کاغذ باطله آخال می گویند ) را جهت مصرف خود خریداری کنند تا محصول نهایی از کیفیت بالاتری برخوردار باشد . حال با توجه به تمام گفته های قبل به موضوع اصلی باز می گردیم که کاغذ باطله بهتر است یا کتاب باطله ؟!

خریدارکاغذ باطله یا کتاب باطله مسئله این است !!

کاغذ باطله برای بازیافت بهتر است یا کتاب باطله ؟!!

ترجیح تمامی کارخانه های بازیافت ، استفاده از آخال کاغذی است که کمترین ضایعات را با خود همراه داشته باشد ، حال ممکن است که برای شما سوال پیش بیاید که کتاب باطله که دیگر ضایعاتی با خود ندارد!! اما دقیقا نکته همین جاست ، شما یک کتاب ریاضی کودک خود را در نظر بگیرید . این کتاب اگر در آن تغییراتی توسط شما اعم از جلد ، چسب یا سلفون جهت محکم کردن جلد کتاب و سایر کارهای محافظتی و یا سیمی کردن کتاب جهت سهولت استفاده کودک خود انجام نشده باشد ، باز هم خود کتاب داری جلد سلفون دار ، چسب و سایر مواردی است که در زمان خمیر کردن کاغذ و کتاب باطله مشکل ایجاد می کند . تمام این موارد که بر شمرده شد بصورت ناخالصی باید از خمیر جدا شود که علاوه بر هزینه و زحمت ، باعث خرابی خمیر استحصالی نیز می شود .

اینجاست که روشن می شود که چرا کاغذ باطله یا کاغذ های اداری باطله و اسناد اداری باطله از قیمت بالاتری نسبت به کتاب های باطله برخوردار هستند . اما این نکته را نیز فراموش نکنید که مجموعه بزرگ کاغذ 24 تمامی کاغذهاو کتاب های باطله را به بالاترین قیمت ممکن از شما خریداری می کند و بر اساس نیاز کارخانه ها مرتب سازی می کند و سپس اقدام به ارسال جهت بازیافت می نماید . اگر چه همان طور که بیان شد پرونده های باطله ارزش بالاتری از مجلات باطله دارند ، اما سیاست کاری مجموعه کاغذ 24 از ابتدا بر این منوال بوده که هیچ تفاوتی در محصولات خریداری شده از مشتریان لحاظ نکرده و تمامی کاغذ باطله ها ، کتاب باطله ، پرونده باطله ، سی دی باطله ، مقوای پشت طوسی باطله ، ضایعات مقوای ایندر برد و سایر اقلام دیگر را در یک رنج معین خریداری نماید تا مشتری هم احساس رضایت بیشتری را از مجموعه کاغذ 24 داشته باشد .

و اما خدمات کاغذ 24

مجموعه بزرگ کاغذ 24 خریدار کاغذ باطله بصورت تناژ به بالاترین قیمت از سراسر ایران است و بیراه نیست که با خود لقب بهترین خریدار کاغذ باطله را یدک می کشد و به همین منظور و جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی خرید کاغذ باطله در محل را نیز در دو شهر تهران و کرج به خدمات خود اضافه کرده است . این مسئله را نیز از خاطر نبرید که ابدا مهم نیست که شما در شرق تهران یا غرب تهران ساکن باشید یا شمال تهران یا جنوب تهران!! کاغذ 24 تمامی مناطق تهران را از تهرانپارس گرفته تا تهرانسر ، یا از مرزداران گرفته تا پاسداران تحت پوشش خود دارد و در سریعترین زمان آماده خدمات رسانی به شما دوستان و همراهان همیشگی است . برای گرفتن آخرین قیمت کاغذ باطله یا قیمت کاغذ باطله کیلویی تنها کاغذ 24 را بخاطر بسپارید .

خریدارکاغذ باطله یا کتاب باطله مسئله این است !

در انتها از شما دعوت می نماییم از سایت کاغذ 24 نیز بازدید نمایید و با دیگر خدمات ما  آشنا شوید و از مقالات کاربردی سایت کاغذ 24 استفاده نمایید .

منبع خبر : بهار نیوز