گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/03/12 - 11:45
كد :24

کاغذ کادو

کاغذ کادو چیست ؟

کاغذ کادو یکی از قدیمی ترین ابزارهای بسته بندی و مستور کردن کادو در کشورمان بوده است که تا امروز نیز با قدرت در بازارحضور داشته و سهم بالایی را به خود اختصاص داده است .

کاغذ کادو چیست ؟

 

انسان ها همواره در مناسبت های مختلف بدنبال هدیه دادن به دوستان و نزدیکان خود بوده اند تا بتوانند لحظه هایی شاد را برای خود و دیگران رقم بزنند . اصل هدیه دادن و لذت آن زمانی بیشتر می شود که فرد گیرنده هدیه ، از نوع هدیه یا کادوی دریافتی بی اطلاع باشد . در همین راستا کارگاه های زیادی در سراسر کشور مشغول ساخت و طراحی جعبه های بسته بندی هدیه ، برای غافلگیری و زیبایی دو چندان کادو هستند .

کاغذ کادو

کاغذ کادو یکی از قدیمی ترین ابزارهای بسته بندی و مستور کردن کادو در کشورمان بوده است که تا امروزنیز با قدرت در بازارحضور داشته و سهم بالایی را به خود اختصاص داده است . کاغذ های کادو در عین سادگی ، براحتی برای تمام هدیه های مد نظر قابل استفاده است و با قیمت معقول و به صرفه خود سبب استقبال زیاد مردم از این محصول شده است . امروزه فروشگاه های اینترنتی یا حتی فروشگاه های مطرح یا اصطلاحا " برند " ، جهت جلب رضایت مشتریان خود درزمان فروش محصولات خود ترجیج می دهند که اجناس فروخته شده خود را با کاغذ کادو پوشش داده و به آن جلوه بصری بیشتری بدهند. فروشگاه های زیادی حتی اقدام به چاپ کاغذ کادوهای اختصاصی ، جهت مصرف خود کرده اند .

خرید کاغذ کادو باطله

انواع کاغذ کادو ها :

 

  • کاغذ کادوی فانتزی
  • کاغذ کادوی کرافت
  • کاغذ کادوی گلاسه
  • کاغذ کادوی تحریر
  • کاغذ کادوی کاهی

 

دسته بندی های فوق بیشتر مبتنی بر جنس استفاده شده در ساخت کاغذ کادو دلالت دارد . کاغذ های کادوی فانتزی از گران ترین انواع کاغذ کادوهای موجود در بازار می باشد ، چرا که در تهیه آن ازالمان های مختلفی همچون روبان و فلزات و سایر اقلامی که به زیبایی بیشتر آن کمک می کند ، استفاده می شود . بدیهی است که کاغذ کادویی با مشخصات فوق قطعا از لحاظ قیمتی ازسایر کاغذ کادو ها گران تر خواهد بود . کاغذ کادوهای گلاسه از پر مصرف ترین انواع کاغذ کادو در بازار هستند ، این کاغذ کادوها به لحاظ چاپ پذیری زیباترو همچنین داشتن حالت روغنی و براق سطح زیبایی را پدید می آورد که در زمان هدیه دادن ، حس خوبی را به هدیه گیرنده منتقل خواهد کرد. کاغذ کادوی کرافت همان طور که از اسم آن مشخص است از جنس کاغذ های کرافت ساخته می شود ، این نوع کاغذ کادوها نیز مشتریان خاص خود را دارد و افرادی که به هنر علاقه داشته باشند بیشترین انتخاب آنان کاغذ کادوی کرافت می باشد .

کاغذ کادوهای کاهی از قدیمی ترین انواع کاغذ کادوهای موجود در بازار است که امروز بخاطر کیفیت پایین چاپ ،نازکی و گراماژ پایین کاغذ و زیبایی پایین آن کم کم به دست فراموشی سپرده شده اند . کاغذ های کادو همانند سایر کاغذ های موجود در بازار از سایز استاندارد برخودار هستند که عمده کاغذ کادوهای مورد مصرف با سایز" 50*70 " به بازار عرضه می شود . همچنین گراماژهای مورد مصرف در این عرصه بین 70 گرم تا 100 گرم متغیر است .

کاغذ 24

خریدار ضایعات کاغذ کادو

 

در لیست مشتریان کاغذ 24 نام کارگاه های زیادی به چشم می خورد که در زمینه تولید کاغذ کادو فعال بوده وضایعات کاغد کادوی تولیدی خود را به ما با بالاترین قیمت بفروش می رسانند . همان طور که در سطرهای بالا  توضیح داده شد ، کاغذ های کادو قابلیت بازیافت و خمیر کردن دوباره را دارند و ازانواع کاغذهای قابل بازیافت به شمار می آیند . برای فروش کاغذ باطله و فروش ضایعات کاغذ تنها نام " کاغذ 24 " را بخاطر بسپارید .

 

خرید کاغذ باطله