گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/12/14 - 16:01
كد :17

فروش کاغذ باطله و ضایعات کاغذ

هر وسیله ای عمر مفیدی دارد و پس از پایان عمر خود یا باید نوسازی شود یا بطور کامل اسقاط و از رده خارج گردد. تمامی وسایل و موارد مصرفی که  پیرامون ما وجود دارند از این قانون تبعیت کرده و از این قاعده مستثنی نیستند و تنها در روش  نوسازی و بهسازی با یکدیگر تفاوت دارند .

کتاب باطله

کتاب ها هم مانند تمام وسایل مورد مصرف انسان ، بعد از استفاده از آن نیاز به بازگردانی و نوسازی دارد و این نوسازی در صنعت بازیافت کاغذ باطله امکان پذیر می شود .

تماس با مجموعه :
09121613190
09126630272
09125607553

خریدار کتاب های مذهبی فرسوده و کهنه 

بعنوان مثال قرآن های یک مسجد را در نظر بگیرید ، این قرآن ها بعد از استفاده چند ساله فرسوده و کهنه می شوند و راهی جز نوسازی باقی نمی گذارد .
اما برخلاف باور عامه مردم خمیر کردن قرآن های فرسوده شده و کهنه نه تنها ایراد شرعی نداشته ، بلکه بنا بر استفتا از اکثر مراجع عظام این امر مشکلی نداشته و به صراحت در این مورد ذکر شده است . به همین شیوه هم قرآن های فرسوده شده و هم کتاب های ادعیه ای که در کتابخانه های مساجد بر اثر استفاده زیاد و مکرر فرسوده و کهنه شده اند را نوسازی کرده ایم و هم از بلا استفاده ماندن این کتب جلوگیری کرده ایم .

فروش کاغذ باطله و ضایعات کاغذ

فروش کتاب باطله در تهران 

اگر به یک دهه قبل بازگردیم و به قبل از فراگیری اینترنت به شکل کنونی ، افراد کمی از این موضوع اطلاع داشتند که می توان کتاب و کاغذ باطله را هم به فروش رساند و از نحوه فروش کاغذ و کتاب باطله اطلاع داشتند .
اما امروز با یک سرچ ساده ی فروش کاغذ باطله در کرج یا فروش کاغذ باطله در تهران به مراکز خرید کاغذ باطله و نام کاغذ 24 خواهید رسید و می توانید تمامی کتاب های باطله و کاغذ های باطله جمع شده در خانه را به قیمت خوب بفروش برسانید .

قیمت کاغذ باطله چقدر است 

حال در ذهن خواننده این موضوع تداعی خواهد شد که قیمت کاغذ باطله چقدر است یا قیمت کتاب باطله با کاغذ باطله تفاوت دارد؟یا خیر ؟!!
قیمت کاغذ باطله همانند تمام کالاهای موجود در بازار به روز بوده و مقدار ثابتی ندارد و تمامی سایت های غیر معتبری که اقدام به درج قیمت های بالا و بعضا دروغ  و غیر واقعی می کنند ، تنها در صدد به دام انداختن مشتری برای فروش کاغذ و کتاب باطله ی خود هستند . قیمت کاغذ باطله و قیمت کتاب باطله تفاوتی با هم ندارند و هر دو قابلیت خمیر شدن را در صنعت بازیافت کاغذ باطله دارند .
مواردی که تنها در قیمت کاغذ باطله اثر مستقیم می گذارد به شرح ذیل است :

•    وزن کاغذ باطله یا کتاب باطله
•    جنس و نوع کاغذ باطله ( از لحاظ کاغذ تحریر ، کاغذ کاهی ، کاغذ گلاسه و ...)
•    محل فروش کاغذ باطله ( فروش در محل مشتری یا انبار کاغذ 24)
•    شرایط بسته بندی و نگهداری

در مورد وزن کاغذ باطله باید اضافه کنیم که هر چه میزان وزنی کاغذ و کتاب باطله مشتری بیشتر باشد قطعا قیمت خرید کاغذ باطله توسط مجموعه کاغذ 24 بالاتر خواهد بود چرا که در وقت ، هزینه کارگر و خودرو صرفه جویی می شود و این مبلغ بر روی قیمت خرید کتاب باطله از مشتری لحاظ می شود .

خریدار کتاب باطله ی انتشارات 

جنس کاغذ باطله و کتاب باطله یکی از مواردی است که بطور مستقیم بر روی قیمت خرید کاغذ باطله اثر می گذارند . بعنوان مثال شما بعنوان یک ناشر می توانید کتاب های نو و بلا استفاده را بعنوان کتاب باطله بفروش برسانید یا می توانید کتاب هایی  که سالها در انباری مانده و آماج حملات حشرات و رطوبت شده است را بفروش برسانید، قطعا در قیمت خرید کتاب باطله تاثیر خواهد گذاشت چرا که کاغذ باطله هایی که بصورت تمیر و مرتب و دور از نور و رطوبت نگهداری شده اند در زمان خمیر شدن الیاف بهتری را می دهند و در نهایت به صرفه تر از کاغذ و کتاب های پوسیده شده و خیلی قدیمی می باشند .

خریدار کاغذ و کتاب باطله در محل 

در مورد محل فروش کاغذ باطله هم شرایط به این صورت است که مشتری یا کتاب و کاغذ باطله  خود را در محل انبار مجموعه کاغذ 24 بفروش می رساند و یا تقاضای فروش کاغذ باطله در محل را می نماید که باز این دو مورد هم در قیمت ارائه شده به شما دخیل خواهد بود .
معمولا افرادی که کاغذ و کتاب باطله یا مجلات و روزنامه باطله خود را در محیط انبار ما بفروش می رسانند قیمت بالاتری را دریافت خواهند کرد چرا که دیگر هزینه کارگر و راننده از دوش مجموعه کاغذ 24 برداشته شده و به قیمت خرید کاغذ باطله از مشتری اضافه می گردد.

نحوه بسته بندی جهت فروش کاغذ و کتاب باطله 

شرایط بسته بندی و نگهداری هم در قیمت خرید کاغذ باطله موثر است ، هر چه کاغذ و کتاب های باطله بطور فشرده تر و مرتب تر بسته بندی شوند و جای کمتری را اشغال نمایند قیمت خرید کاغذ باطله و قیمت فروش کاغذ باطله شما قطعا بیشتر خواهد شد. با تمام این اوصاف این موضوع را نباید فراموش کنیم که تمام موارد برشمرده شده در سطر های بالا تاثیرات خیلی چشمگیری در قیمت واقعی کاغذ باطله نخواهد داشت و مراقب باشید که با بهانه های واهی خریدارن کاغذ باطله قیمت کاغذ باطله شما از ارزش واقعی پایین تر محاسبه نشود .

کاغذ 24 بهترین خریدار کاغذ باطله 

کاغذ 24 بالاترین نرخ خرید کاغذ باطله را در بین همکاران داشته و همیشه همین موضوع باعث دلخوری همکاران شده است ، اما هدف ما تنها رضایت شما مشتری گرامی بوده و ابراز لطف شما و معرفی ما به دوستان و آشنایان خود بالاترین ارزش را برای ما داشته و همیشه مایه دلگرمی و مباهات ما بوده است .

" کاغذ 24 به روز ترین مرکز خرید کاغذ و کتاب باطله "

 

خریدار کاغذ باطله