گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/11/23 - 15:46
كد :14

خریدار مقوای پشت طوسی و مقوای ایندربرد

شاید نام مقوای پشت طوسی کمی غریب باشد ، اما باور کنید که تمامی ما از کودکی با مقوای پشت طوسی ارتباط داشته و از نزدیک آن را لمس کرده ایم .

خرید مقوای پشت طوسی و مقوای ایندربرد

کمی به گذشته بازگردیم و به دوران مدرسه و ساخت کاردستی ها و روزنامه دیواری ها و تمام خاطرات آن روزگار بر روی همین مقوای پشت طوسی مذکور انجام می گرفت ، و یا برای بهتر دیده شدن این نوع مقوا می توان به جعبه های دستمال کاغذی اشاره کرد و یا درب های جعبه های شیرینی و حتی پک های سوخاری در فست فود ها تماما از مقوای پشت طوسی ساخته می شوند .

 

تماس با کاغذ24 :
0912-1613190   0912-6630272   0912-5607553

مقوای پشت طوسی یکی از کاربردی ترین نوع از ورق های مورد استفاده در صنعت چاپ و بسته بندی می باشد ، بطوری که در تمامی منازل این نوع مقوا به راحتی قابل رویت است .
باز هم برای روشن تر شدن موارد مصرف مقوای پشت طوسی می توان به جعبه های پودر های لباسشویی ،جعبه های خرما ،جعبه های لازانیا اشاره نمود . مقوای پشت طوسی دارای خصوصیات منحصر به فردی می باشد که این نوع ورق را از کارتن متمایز کرده و در صنعت چاپ و بسته بندی طرفداران بسیار دارد . یکی از این خصوصیات این است که می توان از گراماژهای بسیار سبک و نازک تا گراماژهای سنگین و سخت توسط کارخانهبازیافت کاغذ باطله ساخته شود .

 

خریدار مقوای پشت طوسی و مقوای ایندربرد

نحوه ساخت مقوای پشت طوسی

مقوای پشت طوسی از یک زیره و یک لایه رویه تشکیل شده است ، البته دیدن محل انفصال رویه و زیره با چشم غیر مسلح قابل رویت نبوده و بافت این نوع ورق بسیار ظریف است .
لایه زیرین که به رنگ طوسی می باشد و نام این مقوا برگرفته از رنگ لایه زیرین است از مواد بازیافتی مانند کاغذ باطله و روزنامه باطله تشکیل شده است .
بخاطر جنس ظریف و لطیف این نوع مقوا اکثر تولید کنندگان مقوای پشت طوسی از بازیافت کاغذ باطله ترجیح می دهند که از روزنامه باطله جهت خمیر کاغذ استفاده کنند چرا که روزنامه باطله خمیر یکدست تر و یکرنگ تری نسبت به کاغذ و کتاب باطله ایجاد کرده و همچنین از عاری از آلودگی های مختلف بدست سازنده مقوای پشت طوسی خواهد رسید .

بازیافت مقوا

پس از خمیر کردن روزنامه های باطله و کاغذ های باطله خمیر مربوطه درون دستگاه خشک کن برای تولید ورق های مقوای پشت طوسی با ابعاد و گراماژ درخواستی مشتری می رود . حال نوبت رویه سفید مقوا می رسد ، رویه سفید مقوای پشت طوسی معمولا از خمیر کردن پوشال های سوپر صحافی بدست می آید.
برای اینکه خمیر کاغذ یکدست و سفید باشد ترجیح تولید کنندگان مقوای پشت طوسی بر این است که از ضایعات کاغذ درجه یک مانند ضایعات پوشال سوپر صحافی استفاده نمایند . پس از تهیه خمیر سفید آن را مانند خامه بر روی لایه زیرین که در مرحله قبلی به عمل آمد می کشند و بدین صورت مقوای پشت طوسی پر کاربرد ما ساخته می شود .

بهترین خریدار مقوای پشت طوسی و مقوای ایندربرد 

مجموعه بزرگ کاغذ 24 خریدار مقوای پشت طوسی به هر شکل و در هر وضعیت ظاهری می باشد . ضایعات مقوای پشت طوسی یا از طریق کارخانه های بزرگ بسته بندی به دست ما می رسد که معمولا بصورت پرس شده هستند یا از طریق چاپخانه های  کوچک تر که فاقد دستگاه پرس ضایعات کاغذ بوده و در گونی های بزرگ تحویل خریدار مقوای پشت طوسی می دهند .
به هر حال این مجموعه بهترین خریدار مقوای پشت طوسی بصورت رول و شیت بوده  و خریدار ضایعات مقوای پشت طوسی و خریدار پوشال مقوای پشت طوسی با بالاترین قیمت می باشد .

مقوای ایندربرد چیست 

مقوای ایندر برد نوعی دیگر از مقوا است که تقریبا ظاهری شبیه به مقوای پشت طوسی داشته با کمی اختلاف ، و این اختلاف در کمی خشک و شکننده تر بودن این نوع مقوا با مقوای پشت طوسی می باشد . ( ivory board paper ) که جهت بسته بندی مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی استفاده می شود به مقوای پشت سفید یا ایندربرد و یا کمی عامیانه تر به ایندل برد هم مشهور است . از این نوع مقوا در صنعت بسته بندی صنایع آرایشی و بهداشتی ، مواد غذایی و ساخت کارت های ویزیت استفاده بسیار می شود .

بهترین خریدار ضایعات مقوا 

کاغذ 24 علاوه بر خرید ضایعات پشت طوسی ، خرید ضایعات ایندربرد را هم در سطح گسترده و وسیع انجام می دهد . برای فروش ضایعات ایندر برد و یا فروش پوشال ایندربرد حتما با مجموعه بزرگ کاغذ 24 تماس بگیرید و با بالاترین نرخ خرید ضایعات کاغذ مشتری دائمی ما خواهید شد .

با سپاس از همراهی شما تا پایان این مقاله 


" کاغذ 24 به روز ترین مرکز خرید کاغذ باطله "

خریدار کاغذ باطله