گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/11/10 - 16:40
كد :12

خریدار کاغذ باطله

با افزایش جمعیت در چند دهه گذشته و به فراخور آن نیاز به استفاده از کاغذ در کشور بسیار بیشتر از گذشته شده است ، کما اینکه حذف قبوض کاغذی و کاهش بروکراسی اداری نیز تا به امروز نتوانسته چندان موفق در کنترل مصرف کاغذ عمل کند.

مرکز خریدار کاغذ باطله

در سالیان قبل که صنعت بازیافت کاغذ باطله به گستردگی امروز نبود ، اکثر کاغذ و کتاب باطله یا به مراکز دفن زباله انتقال پیدا می کردند یا در باغات کشور جهت جلوگیری از سرمازدگی درختان سوزانده می شدند.
اگرچه زمان تاسیس اولین کارخانه بازیافت کاغذ باطله در کشور به سالها قبل برمی گردد ، اما امروز کشور ما عقب افتادگی بسیاری از رقبای خود در منطقه دارد.

 

تماس با مجوعه :
0912-1613190   0912-6630272   0912-5607553

بازیافت کاغذ باطله در تهران

در دو دهه گذشته نیاز به صنایع بازیافت کاغذ باطله به شدت حس می شد و این امر منجر به تاسیس و افتتاح ده ها کارخانه بازیافت کاغذ باطله و کارتن باطله در کشور گردید که همین کارخانه ها جهت تامین نیاز خوراک دستگاه های خود اقدام به خرید کاغذ باطله می کردند.
با جا افتادن صنعت بازیافت کاغذ باطله و نیاز هر چه بیشتراین کارخانه های بازیافت کاغذ باطله ، خرید کاغذ باطله تبدیل به یک شغل خدماتی در جامعه گردید. بطوری که خرید کاغذ باطله در سراسر کشور جهت تامین نیاز کارخانه ها آغار گردید .

خریدار کاغذ باطله در تهران

در ابتدای شروع کار خرید کاغذ باطله در محل شکل و شمایل کنونی را نداشت و به شکل کاملا ابتدایی و در سطح کوچک اتفاق می افتاد، اما امروز مراکز مهمی چون کاغذ 24 ، خرید کاغذ باطله در محل را در تمامی نقاط شهر تهران و کرج انجام داده و خریدارکاغذ و کتاب باطله از سراسر کشور نیز هستند.
مجموعه کاغذ 24 ،خریدار کاغذ و کتاب باطله در تهران و کرج بصورت جزیی و خریدار کاغذ و کتاب باطله بصورت عمده و کلی از سراسر کشور می باشد.

 

خریدار کاغذ باطله

خرید کاغذ باطله شامل چه نوع کاغذ هایی می شود

از ما بارها سوال شده است که آیا خریدار مجلات و روزنامه باطله نیز هستید ؟ یا اینکه خریدار پرونده و زونکن هستید؟
پاسخ کاملا روشن است ، مجموعه کاغذ 24 خرید کاغذ باطله در تهران و خرید کاغذ باطله در کرج را برای انواع کاغذ باطله انجام می دهد و برای ما هیچ تفاوتی بین خرید کاغذ گلاسه باطله و یا خرید کتاب باطله وجود ندارد.

خریدار کتاب باطله در تهران

یکی دیگر از سوالات رایج از همکاران ما در مورد خرید کتاب باطله و مجله باطله است که آیا کتاب های باطله سالهای گذشته را هم شما مصداق کاغذ باطله می دانید یا خیر؟!
تمامی کاغذ ها اعم از کاغذ گلاسه یا روزنامه و مجله و حتی کتاب های درسی پس از پایان عمر و عدم استفاده از آن ها تبدیل به کاغذ باطله شده و راهی جز فروش کاغذ باطله یا فروش کتاب باطله برای رهایی از این کاغذ های باطله نخواهید داشت .

قیمت کاغذ باطله در تهران

قیمت فروش کاغذ باطله به عوامل بسیاری بستگی دارد ، بعنوان مثال مرکز خرید کاغذ باطله در شرق تهران قطعا خرید کاغذ باطله در غرب تهران را با قیمت کمتری انجام خواهد داد و این قضیه برای فروش کاغذ باطله در جنوب تهران و فروش کاغذ باطله در شمال تهران نیز صدق می کند .
اما چاره کار این است که شما در محله خود اقدام به فروش کاغذ و کتاب باطله کرده و یا اینکه از خدمات مجموعه کاغذ 24 استفاده نمایید که خرید کاغذ باطله در کرج و خرید کاغذ باطله در تهران را در تمامی مناطق شهر با نرخ بالا و ثابت انجام می دهد و هیچ گونه هزینه اضافی و یا کسری از قیمت و وزن کاغذ باطله شامل حال شما مشتری گرامی نخواهد شد.

خرید کاغذ باطله در محل

خرید کاغذ باطله در محل نیز یکی دیگر از خدمات مجموعه کاغذ 24 می باشد ، به این صورت که شما کاغذ و کتاب باطله خود را یا روزنامه و مجلات باطله و مازاد بر نیاز را درب منزل یا محل کار خود به فروش می رسانید و این مجموعه در حال حاضر خرید کاغذ باطله در تهران و خرید کاغذ باطله در کرج را بصورت خدمات در محل انجام می دهد.

فروش کاغذ و کتاب باطله

همه ما انبوهی از کاغذ و کتاب باطله را از دوران تحصیل و دانشگاه در خانه و انباری نگهداری می کنیم و این کتاب ها و کاغذ ها
سالیان سال خاک می خورند . اما می توان با فروش کاغذ باطله در تهران به مجموعه کاغذ 24 یا فروش کاغذ باطله درکرج از روند
تاسف بار تخریب محیط زیست تا حد چشمگیری جلوگیری کرد .

" کاغذ 24 به روز ترین مرکز خرید کاغذ باطله "