گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/11/10 - 16:33
كد :11

خرید کاغذ باطله در تهران

عصر امروز را شاید بتوان عصر جلوگیری از اتلاف مواد و عناصر طبیعی نامید . در گذشته خیلی از منابع طبیعی پس از یکبار  مصرف به چرخه دفن زباله می رسیدند اما امروز با گسترش صنعت بازیافت دیگر شاهد چنین اموری نیستیم ، اما در عوض شاهد  بازیافت چند باره تمام مواد و محصولات پیرامون خود هستیم .

بازیافت کاغذ باطله در تهران

امروزه دیگر برای تولید آهن نیاز به استخراج کلان سنگ آهن از طبیعت نداریم ، چرا که با ضایعات آهن یا به اصطلاح قراضه آهن می توان آهن آلات صنعتی و آهن آلات ساختمانی تولید کرد .
برای واضح شدن بیشتر می توان به بازیافت باتری خودرو هم اشاره کرد ، برای تمامی ما اتفاق افتاده که هنگام تعویض باتری خودرو ، باتری خراب و قدیمی را از ما بر میدارند و مبلغی را از باتری نو کم می کنند . در واقع فروشنده باتری خراب ما را جهت بازیافت سرب آن از ما می خرد و از قیمت باتری نو کم می کند . در زمینه کاغذ و کتاب باطله هم شرایط به همین منوال است و اگر صنعت بازیافت کاغذ باطله قدیمی تر از سایر صنایع بازیافت نباشد قطعا جدید تر نخواهد بود .

 

تماس با مجوعه :
0912-1613190   0912-6630272   0912-5607553

خرید کتاب باطله در تهران

تمامی افراد به فراخور ذوق و سلیقه خود و همچنین شرایط تحصیل ، در ادوار مختلف زندگی کتاب و مجلات و جزوات زیادی را می خوانند . بعضی از کتاب ها مانند کتاب های درسی بعد از پایان سال تحصیلی به کتاب باطله تبدیل می شوند و عملا نیازی به رجوع دوباره به آن ها نخواهد بود ، بنابراین منزلگاه نهایی آن انبارهای خرید کاغذ باطله در تهران و انبارهای خرید کاغذ باطله در کرج خواهد بود . 
کاغذ و کتاب باطله جمع آوری شده در مرکز خرید کاغذ باطله توسط کارگران بر اساس جنس کاغذ طبقه بندی و بسته بندی می شود و جهت ارسال به کارخانه بازیافت کاغذ باطله آماده می شوند .

خرید مجله باطله در تهران

روزنامه و مجلات که بخش عمده ای از اوقات فراغت ما را به خود اختصاص می دهند و معمولا چون این روزنامه ها و مجلات حاوی اخبار روز هستند بعد از اتمام رسالت خود و رساندن اخبار روز و مطالب و سرگرمی ها معمولا به روزنامه باطله و مجله باطله تبدیل خواهند شد.
مجموعه کاغذ 24 علاوه بر خرید کاغذ باطله در سراسر تهران ، خرید روزنامه باطله و خرید مجله باطله را نیز در حال انجام دارد. بطوری که تنها با تماس با کارشناسان مجموعه کاغذ 24 ، نمایندگان ما جهت خرید روزنامه باطله در تهران  و خرید مجلات باطله در تهران به حضورشما خواهند رسید .

 

خرید کاغذ باطله در تهران

خرید سی دی باطله 

بارها از ما سوال شده که بجز کاغذ و کتاب باطله آیا ضایعات دیگری هم خریداری می کنید ؟
مجموعه کاغذ 24 علاوه بر خرید ضایعات کاغذ در تهران و خرید ضایعات کاغذ در کرج ، سی دی های خارج از رده و باطله را هم خرید می کند . بدین صورت که سی دی های مازاد بر نیاز ، غیر قابل استفاده و اسقاطی را می  توانید به مجوعه کاغذ 24 با قیمت خوب به فروش برسانید .

خریدار کارتن ابعادی

در صنعت اشتباه ناگزیر است و بارها اتفاق می افتد که ابعاد کارتن سفارشی جهت مشتری اشتباه از کار در می آید و راهی جز فروش بعنوان کارتن باطله را پیش پای ما نمی گذارد . اما مجموعه کاغذ 24 کارتن های نو و تعداد بالایی را که فاقد مشتری بوده و روی دست کارگاه های کارتن سازی مانده است را با قیمت بالا خریداری می کند .
برای فروش کارتن باطله تنها با ما تماس بگیرید و با اعلام ابعاد کارتن های موجود خود ، بالاترین قیمت خرید کارتن باطله را از ما بشنوید .

" کاغذ 24 به روز ترین مرکز خرید کاغذ باطله "
 

خریدار کاغذ باطله