گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1396/05/18 - 16:52
كد :1

کاغذ باطله چیست

اگر به صنعت بازیافت علاقه دارید و دوست دارید با مفاهیم رایج در صنعت بازیافت کاغذ شما را  آشنا کنیم پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.با شنیدن اسم کاغذ باطله نا خود آگاه تمامی افراد فکر و چشم هایشان به سطل پر از کاغذ زیر میز تحریر می رود در صورتی که با کمی اطلاع در مورد صنعت کاغذ باطله خواهید فهمید که سطل مذکور قطره ای در این دریای بی کران است .

سرنوشت کاغذ باطله

زندگی تمامی افراد از کودکی تا به پیری با کاغذ عجین شده است . از کتاب های داستان کودکی گرفته تا کتاب و دفتر های دوران تحصیل و یا حتی اوراق امتحانی و ورق های استفاده شده در ادوار مختلف. بعضی از این کاغذ ها بصورت مستقیم با ما در ارتباط بوده مثل کتاب و دفتر و کاغذ های اداری و پرونده های ادارات .
اما بعضی از کاغذ ها بصورت غیر مستقیم با ما در ارتباط است و شاید در کل زندگی حتی اسم آنها هم به گوش خود نشنیده باشیم.

 

کاغذ باطله چیست؟

 

 

پوشال کاغذ 

بعنوان مثال در حین فرآیند چاپ و تولید یک کتاب یا یک اثر که از کاغذ برای انتقال مفاهیم خود به مخاطب بهره می گیرد بر اساس ذوق و سلیقه طراح با سایز مورد نظر برش می خورد و پس از طی کردن فرآیند چسب و جلد تبدیل به کتابی می شود که تمامی ما خاطرات زیبایی با تک تک آنها داریم. کاغذ ها برای تبدیل شدن به کتاب از چندین مرحله برش گذر می کنند . اولین مرحله آن زمانی اتفاق می افتد که هنوز چاپی بر روی کاغذ نقش نبسته و کاغذ کاملا سفید است.
در صنعت بازیافت کاغذ این نوع از ضایعات کاغذ مرغوب ترین نوع از ضایعات کاغذ می باشد که بر روی آن نه اثری از جوهر و چسب میبینیم و نه ردی از جلد و سایر مواد شیمیایی. به این نوع از ضایعات کاغذ پوشال گفته می شود که گهگاه در میان جعبه سیب های شب عید دیده ایم .نوعی دیگر از پوشال های کاغذی هم وجود دارد که پس از طی فرآیند چاپ و چسب و جلد برای صاف کردن لبه های کتاب تولید شده نیاز به برش احساس می شود . دراین مرحله پوشال کاغذ حاصله مرغوبیت نوع قبلی را ندارد چون با جلد و چسب و جوهر همراه شده است و در زمان برش تمامی این موارد با پوشال همراه می شوند .این نوع از پوشال فقط در صنعت خمیر مورد مصرف دارد و شاید افراد خیلی کمی این نوع پوشال را از نزدیک دیده باشند بجز کارمندان صنایع تبدیلی و کارگران و کارمندان چاپخانه ها.

مجموعه کاغذ 24 در زمینه خرید پوشال صحافی و پوشال سوپر صحافی فعالیت نموده و برای استعلام قیمت در مورد قیمت خرید پوشال و یا فروش پوشال کاغذ می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از قیمت خرید انواع کاغذ باطله اطلاع حاصل کنید . کاغذ 24 دز زمینه خرید کاغذ باطله در رسته های مختلفی فعالیت می کند و اگر عبارت خریدار کاغذ باطله و یا خریدار ضایعات کاغذ و حتی خرید کاغذ باطله را در موتور های جست و جو دنبال بفرمایید به اسم ما خواهید رسید . همچنین در زمینه فروش کاغذ باطله نیز می توان با ما در ارتباط بود تا بهترین قیمت کاغذ باطله را جویا شوید .

فرم باطله 

برای معرفی نوع دیگر از ضایعات کاغذ می توان به فرم های باطله چاپخانه ها اشاره نمود . فرم باطله به کاغذهایی گفته می شود که در مراحل چاپ بنا به عللی از جمله ایرادات چاپی و یا حتی منصرف شدن ناشر از چاپ و هزاران علل دیگر از چرخه مصرف اصلی باز می مانند و ناچار برای خمیر کردن به دست خریدارکاغذ باطله  می رسد و در انتها به خمیر کاغذ تبدیل می شود. تا زمانی که صنعت چاپ با قدرت به کار خود ادامه می دهد مجموعه کاغذ 24 هم بعنوان عضو کوچکی در این صنعت به فعالیت خود ادامه خواهد داد . برای فروش فرم های باطله یا استعلام قیمت کاغذ باطله ، اطلاع از نحوه خرید کاغذ باطله ، فروش کتاب باطله با ما تماس بگیرید .این مجموعه جزء اولین مراکز خریدار کاغذ باطله و خرید کتاب و دفتر باطله می باشد.

کتاب های  باطله 

کتاب های باطله را شاید دیگر نیاز به توصیف چندان نداشته باشیم چرا که هر فردی در زندگی تعداد زیادی کتاب را خوانده و بعد از مدتی بلا استفاده و متروک باقی گذاشته است . اما کتاب باطله تنها در خانه های مردم نیست ، ناشران و چاپخانه داران هر ساله با تغییر سر فصل های کتاب ها مجبور می شوند که کتاب های چاپ شده با هزاران زحمت را تبدیل به کتاب باطله و کاغذ باطله کنند تا بتوانند گوشه ای از ضررهای هنگفت وارده بر خود را بکاهند . خرید کتاب باطله یکی دیگر از خدمات مجموعه کاغذ بیست و چهار می باشد ، کاغذ 24 در چند دهه فعالیت خود خریدار کاغذ باطله و خریدار کتاب باطله بوده است بطوری که طیف عظیمی از مردم با اسم ما آشنا بوده و برای فروش کاغذ باطله و یا فروش کتاب باطله با ما تماس گرفته اند. برای اطلاع از قیمت انواع ضایعات کاغذ یا قیمت خرید کاغذ باطله یا فروش کتاب باطله کافی است با یکی از شماره های داخل سایت تماس حاصل کنید.از خاطر نبرید که کاغذ 24 همواره بهترین خریدار کاغذ و کتاب باطله بوده و خواهد بود.

 

کتاب های  باطله

 

پرونده های اداری 

اگر گذرتان فقط به یک اداره خصوصی یا دولتی خورده باشد ، قطعا چشمتان به خیل عظیم کاغذ های انباشت شده در بایگانی های این ادارات خوده است . کاغذ ها شامل اسناد مالی ، هویتی کارکنان یا موارد دیگر می باشد که با طی کردن یک عمر چند ساله ، این کاغذ ها و پرونده هاو زونکن ها هم چاره ای جز تبدیل شدن به کاغذ باطله را ندارند و اینجاست که باز هم خریدار کاغذ باطله و خرید کاغذ باطله  و یا خریدار ضایعات کاغذ جزء اولین جست و جوهای اینترنتی فرد مسئول می شود برای رهایی از حجم عظیم کاغذ باطله. مجموعه کاغذ 24 سابقه ای طولانی در زمینه خرید کاغذ باطله داشته و طی چند دهه فعالیت خود همواره در زمینه امحا کاغذ و اسناد اداری جز اولین مراکز مورد اعتماد شما دوستان عزیز بوده است . مجموعه ما خریدار کاغذ باطله  و خریدار اسناد اداری و خریدار پرونده و زونکن به شرط امحا در حضور پرسنل شما می باشد.نام کاغذ 24 را برای امحای بایگانی خود به خاطر بسپارید.

 


روزنامه و مجلات برگشتی :

یکی دیگر از خیل عظیم کاغذ های باطله شامل روزنامه ها و مجلات برگشتی و فروش نرفته می باشند. روزنامه ها و مجلات بعد از گذشتن از تاریخ و فروش نرفتن چون حاوی اخبار روز می باشند عملا دیگر کاربردی نخواهند داشت و راهی جز خمیر کاغذ و یا استفاده بعنوان پاک کردن شیشه نخواهند داشت. مجموعه کاغذ 24 در سبد خرید ضایعات خود همواره خریدار روزنامه باطله بوده و پس از خرید روزنامه باطله شرایط این روزنامه ها را توسط پرسنل خود مرتب کرده و جهت فروش روزنامه باطله در سراسر ایران آماده می کند. فروش روزنامه باطله شرایط خاص خود را دارد و جهت استعلام قیمت روزنامه باطله برای خرید روزنامه باطله تنها یک تماس با ما فاصله دارید.

کارتن باطله و ضایعاتی :

امروزه تمامی محصولات دارای بسته بندی و کاور می باشند و کارتن به  جزء لاینفک زندگی ما بدل شده است . بطوری که همه روزه با کارتن سر و کار داریم ، از این رو پس از مصرف محصول معمولا کارتن ها بلا استفاده باقی مانده و جز فروش کارتن برای خمیر چاره ای باقی نمی گذارد. البته فراموش نکنیم که گاهی کارتن ها بخاطر اشتباه محاسباتی در اندازه گیری ساخت معمولا بصورت نو و بلا استفاده باقی می ماند که مجموعه کاغذ 24 در این زمان این کارتن های سالم و نو را با قیمت بالاتری خریداری می کند و برای امور بسته بندی استفاده می کند . برای فروش کارتن باطله یا گرفتن قیمت کارتن بسته بندی هم می توانید با شماره تلفن های داخل سایت تماس بگیرید .

کاغذ های پشت لیبل :

پس از فرآیند تولید در هر رسته ای نیاز به الصاق برند و اطلاعات محصول بر روی جعبه می باشد . برای این منظور نیاز به کاغذ پشت چسب دار و یا لیبل یا به زبان ساده تر برچسب حس می شود. پس از چسباندن لیبل ها بر روی محصولات لایه ای زرد رنگ و روغنی و گهگاهی هم سفید باقی می ماند که به آن کاغذ پشت لیبل یا کاغذ سلیکونی گفته می شود . این مدل از کاغذ هم جزء ضایعات کاغد و ضایعات لیبل به حساب می آید و کاغذ 24 بطور تخصصی خریدار ضایعات پشت لیبل بوده و بطور بیواسطه خرید ضایعات پشت لیبل را از کارخانجات تولیدی انجام می دهد و هیچ گونه محدودیت خرید لیبل را در طول سال نداشته و همواره با بهترین قیمت خریدار کاغذ پشت لیبل بوده است. قیمت کاغذ پشت لیبل به شرایط ظاهری رول های لیبل بستگی دارد . از این رو می توان برای گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد فروش ضایعات کاغذ سلیکون ، گرفتن استعلام قیمت کاغذ سلیکون یا بطور عامیانه تر قیمت کاغذ پشت لیبل تماس شما با کارشناسان ما ضروری است.برای فروش کاغذ پشت لیبل یا کاغذ سلیکون نیازی به جست و جوی زیاد در فضای اینترنت را ندارید چرا که این نوع کاغذ را فقط کاغذ 24 بطور تخصصی و دائمی خریداری می کند .

 

خریدار کاغذ باطله