معضل خمیرکردن کتاب های مذهبی1402/04/02
معضل خمیرکردن کتاب های مذهبیهر کتابی پس از مدتی استفاده و خوانده شدن بصورت متروک باقی مانده و اصطلاحا باطله می گردد اما بالواقع استفاده از لفظ کتاب باطله دور از شان بعضی از کتبی است که تنها شاید فرسوده شده و نیاز به بازسازی و یا چاپ مجدد دارند .
فنگ شویی با کاغذ باطله !!!1401/11/12
فنگ شویی با کاغذ باطله !!!انسان همواره به دنبال راهی برای بهبود وضعیت زندگی خود بوده است ، فنگ شویی یکی از کاربردی ترین روش های بهبود شرایط زندگی است .
ساخت آجر با کاغذ باطله1401/07/20
ساخت آجر با کاغذ باطلهمهندسان ساختمان همواره بدنبال راهی برای کاهش وزن مصالح ساختمانی بوده اند ، بنظر می رسد استفاده از ضایعات کاغذ می تواند راهی مناسب در جهت این امر باشد .
خریدارکاغذ باطله یا کتاب باطله مسئله این است !1401/05/05
خریدارکاغذ باطله یا کتاب باطله مسئله این است !برای چرخیدن چرخ کارخانه‌های بازیافت کاغذ باطله نیاز است که هر از چند گاهی این کتاب‌های باطله و یا کتاب‌های کهنه از چرخه مصرف خارج شده و تبدیل به کالایی جدید شوند‌.
کاغذ کادو چیست ؟1401/03/12
کاغذ کادو چیست ؟کاغذ کادو یکی از قدیمی ترین ابزارهای بسته بندی و مستور کردن کادو در کشورمان بوده است که تا امروز نیز با قدرت در بازارحضور داشته و سهم بالایی را به خود اختصاص داده است .
خرید کاغذ باطله درب منزل1401/02/30
خرید کاغذ باطله درب منزلخریدار کاغذ باطله در محل یا بهتر است بگوییم مجموعه کاغذ ۲۴ یکی از بهترین مراکز خرید کاغذ باطله در سراسر ایران است که با بالاترین نرخ خرید ضایعات کاغذ و سریعترین زمان ممکن در حال ارائه خدمات به مردم نازنین ایران است .
خریدار کاغذ باطله در محل1401/02/26
خریدار کاغذ باطله در محلکاغذ و کتاب در عمر پر فراز و نشیب خود در مکان های مختلفی به رسالت خود ادامه می دهند ، گاه این کاغذ ارزشمند تبدیل به کتاب درسی می شود و گاه مجله ای پر تیراژ و پر خواننده .
تهیه بتن سبک از کاغذ باطله1401/02/01
تهیه بتن سبک از کاغذ باطلهدر دنیای پیشرفته امروز ، مهندسان ساختمان بدنبال راهی برای کاهش وزن مصالح ساختمانی و در عین حال افزایش مقاومت و استحکام آن هستند . اقبال عمومی جامعه به صفحات پیش ساخته و ساندویچ پانل ها ، محققین در این عرصه را بفکر استفاده از پسماند گیاهی و ضایعات سلولزی مانند کاغذ باطله و روزنامه باطله انداخته است .
تاریخچه کاغذ1401/02/01
تاریخچه کاغذکاغذ از زمان پیدایش آن تا به امروز قابل اعتمادترین وسیله انتقال اندیشه بشر بوده‌ است و نقش مهمی در جمع‌آوری و ذخیره اطلاعات و دانش بشر که نتیجه‌ای از تجربیات و تفکرات اوست دارد و از این رو با پیدایش مرکب و صنعت چاپ و مواد رنگ دار این اندیشه بشری با ابزار نوین درآمیخت و به صورت یک پدیدهٔ مهم، امروزه با آن برخورد می‌گردد.
ساخت کاردستی از کاغذ باطله1400/12/14
ساخت کاردستی از کاغذ باطلهبسیاری از مردم عاشق صنایع دستی و دیگر اشکال هنر هستند ، به ویژه کودکان. تولید صنایع دستی از کاغذ بازیافتی، زباله های الکترونیکی یا سطل زباله می تواند راهی سرگرم کننده برای گذراندن وقت با خانواده باشد. کاغذهای باطله مانند صفحات اشتباه چاپ شده یا کتاب و دفتر های باطله و سایر ضایعات کاغذی را می توان برای ساخت صنایع دستی فوق العاده و سازگار با محیط زیست استفاده کرد.
فروش کاغذ باطله و ضایعات کاغذ1400/12/14
فروش کاغذ باطله و ضایعات کاغذهر وسیله ای عمر مفیدی دارد و پس از پایان عمر خود یا باید نوسازی شود یا بطور کامل اسقاط و از رده خارج گردد. تمامی وسایل و موارد مصرفی که  پیرامون ما وجود دارند از این قانون تبعیت کرده و از این قاعده مستثنی نیستند و تنها در روش  نوسازی و بهسازی با یکدیگر تفاوت دارند .
ارزش کاغذ باطله1400/12/14
ارزش کاغذ باطلهتا چندی پیش اکثریت قریب به اتفاق مردم از ارزش کاغذ و کتاب باطله ی خود بی خبر بودند و تفاوتی مابین کاغذ باطله و کتاب باطله با زباله های دیگر نمی دیدند ، اما امروز به لطف تبلیغات مثبت و مستمر و بالا رفتن سطح آگاهی مردم کمتر شاهد وجود کاغذ و کتاب باطله یا روزنامه و مجلات باطله در سطل های زباله ی ادارات و خانه ها هستیم .
فواید بازیافت کاغذ بر محیط زیست1400/11/23
فواید بازیافت کاغذ بر محیط زیستدنیایی را تصور کنید که هیچ کارخانه ی بازیافتی در آن فعال نبوده و تمام محصولات ساخته شده و مورد استفاده ما بصورت نو و  و با مواد دست اول ساخته شود . درست است که در نگاه اول بسیار جالب و بهتر بنظر خواهد رسید چرا که کاغذ و کتاب با کیفیت کاغذ بهتر و یا کارتن های بسته بندی بسیار محکم و با مقاومت بالاتر نسبت به کارتن های بازیافتی خواهد بود ، نایلون ها با جنس  بسیار با کیفیت تر و شفاف تر از حال حاضر در دسترس ما خواهد بود .
خریدار مقوای پشت طوسی و مقوای ایندربرد1400/11/23
خریدار مقوای پشت طوسی و مقوای ایندربردشاید نام مقوای پشت طوسی کمی غریب باشد ، اما باور کنید که تمامی ما از کودکی با مقوای پشت طوسی ارتباط داشته و از نزدیک آن را لمس کرده ایم .
از کاغذ باطله چه استفاده ای می شود1400/11/13
از کاغذ باطله چه استفاده ای می شودتولید کاغذ از کاغذ باطله  به دلیل ارزانی مواد اولیه، کسب و کار مناسبی است که افراد ضمن حفاظت از محیط زیست و اشتغال‌ زایی از سود مناسبی نیز برخوردار می شوند. از کاغذهای باطله می ‌توان در تولید انواع فلوتینگ، کرافت و لاینر، خمیر کاغذ، تیشو، مقوای دوبلکس، مقوای صنعتی و… استفاده کرد.
خریدار کاغذ باطله1400/11/10
خریدار کاغذ باطلهبا افزایش جمعیت در چند دهه گذشته و به فراخور آن نیاز به استفاده از کاغذ در کشور بسیار بیشتر از گذشته شده است ، کما اینکه حذف قبوض کاغذی و کاهش بروکراسی اداری نیز تا به امروز نتوانسته چندان موفق در کنترل مصرف کاغذ عمل کند.
خرید کاغذ باطله در تهران1400/11/10
خرید کاغذ باطله در تهرانعصر امروز را شاید بتوان عصر جلوگیری از اتلاف مواد و عناصر طبیعی نامید . در گذشته خیلی از منابع طبیعی پس از یکبار  مصرف به چرخه دفن زباله می رسیدند اما امروز با گسترش صنعت بازیافت دیگر شاهد چنین اموری نیستیم ، اما در عوض شاهد  بازیافت چند باره تمام مواد و محصولات پیرامون خود هستیم .
با کاغذ باطله چه کنیم1400/11/06
با کاغذ باطله چه کنیمدر حال حاضر، بسیاری از جنگل ها برای تولید ورق های کاغذ سفید قطع می شوند که به طور جدی به محیط زیست پیرامون ما  آسیب می زند. همواره تلاش هایی برای تشویق بازیافت کاغذ باطله در سرتاسر جهان انجام شده است. به همین دلیل است که می خواهیم از مزایای بازیافت کاغذ مطلع شوید.
خریدار کاغذ باطله و کتاب باطله1400/10/22
خریدار کاغذ باطله و کتاب باطلهمجموعه بزرگ کاغذ 24 پس از خرید کتاب و دفتر باطله یا فروش روزنامه و مجله باطله آنها را جهت استفاده در کارخانه های بازیافت کاغذ مرتب نموده و دسته بندی می نماید تا کارخانه خمیر کاغذ جهت بازیافت کاغذ باطله دچار مشکل نگردد و بتواند  کتاب و دفتر باطله را جهت ماده اصلی بازیافت کاغذ استفاده نماید.
خریدار روزنامه باطله در تهران1400/10/22
خریدار روزنامه باطله در تهرانمجموعه کاغذ 24 طی دو دهه فعالیت خود همواره خرید روزنامه باطله در تهران و خرید روزنامه باطله در کرج را در سبد خرید ضایعات  کاغذ خود قرار داده است ، خرید روزنامه باطله در محل زندگی یا محل کار شما توسط پرسنل کاغذ 24 بطور همه روزه و مستمر در جریان است .
خریدار پرونده باطله1400/10/22
خریدار پرونده باطلهاگر مطالب قبلی سایت کاغذ 24 را دنبال کرده باشید تا اینجای کار با انواع دسته بندی کاغذ باطله آشنا شده اید اما برای آن دسته از  عزیزانی که برای اولین بار از سایت ما بازدید می نمایند لازم است توضیح دهیم که سرنوشت تمام مصنوعات کاغذی و نشریات در انتهای کار خود تبدیل شدن به کاغذ باطله است .
از کاغذ باطله چه استفاده ای می شود1400/10/22
از کاغذ باطله چه استفاده ای می شودکاغذ ها پس از استفاده معمولا بر حسب درجه اهميت يا بصورت فايل هاي چاپي داخل پوشه و زونکن نگهداري مي شوند و يا اگر از اهميت کمتري برخوردار باشند به صورت کاغذ هاي باطله سر از مراکز بازيافت در مي آورند. در اين بين بعضي از اين کاغذهاي مصرف شده شايد در وهله اول به ظاهر کاغذهاي باطله و ضايعاتي به نظر برسند اما ممکن است اطلاعات محرمانه شرکت ها و ارگان ها باشد که ممکن است به دست ديگران بيفتد. اينجاست که بحث امحاي کاغذ و اسناد اداري به ميان مي آيد .
انواع کاغذ باطله1400/09/15
انواع کاغذ باطلهکاغذها از انواع زیادی برخوردار هستند و بسته به نوع کاربردهای مختلفی هم دارند. با این وجود برخی از این کاغذها را می توان بازیافت کرد و مجددا به چرخه استفاده برگرداند. و برخی دیگر قابلیت بازیافت را ندارند. شما برای کمک به بازیافت کاغذ و جلوگیری از قطع درختان باید بدانید کدام نوع از کاغذ را باید برای فروش به تولیدی های کاغذ نگه دارید و کدام نوع کاغذ را دور بریزید.
مزایای بازیافت کاغذ باطله1400/09/06
مزایای بازیافت کاغذ باطلهکمبود منابع طبیعی و جلوگیری از آلودگی محیط زیست، دیدگاه بشر نسبت به زباله را تغییر داد. بشر امروز به دنبال راه گریزی برای خلاصی از حجم بالای زباله است. راه‌حل ساده و قدیمی دفن یا سوزانده زباله دیگر پاسخگو نیست. بهترین راه‌ حل، تلاش برای باز گرداندن دوباره بخشی از این زباله ‌ها به چرخه تولید است. بررسی‌ ها نشان داده حجم قابل توجهی از زباله ‌های شهری را ضایعات پلاستیکی، فلزی و کاغذ و مقوا تشکیل می‌ دهند. وجه مشترک این ضایعات در قابلیت بازیافت آنان است.
کاغذ باطله چیست1400/08/30
کاغذ باطله چیستکاغذ باطله به کاغذهایی گفته می شود که متشکل از تکه های ضایعات کاغذی کارخانه ، مواد کاغذی دور ریخته شده است. خریداران و بازیافت کنندگان کاغذ باطله، ضایعات کاغذی را از سطل های زباله، فروشگاه های کاغذ، کارخانه های ضایعات کاغذ و پسماند کاغذهای تبلیغاتی جمع آوری می کنند و طی فرآیندی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد به کاغذ قابل استفاده تبدیل میشود.
تولید کاغذ1396/05/18
تولید کاغذتولید کاغذ یکی از مهمترین عوامل برای رشد فرهنگی یک جامعه است . با نگاهی به جوامع پیشرفته میتوان به وضوح دید که تیراژ کتاب ها و نشریات این کشور ها با کشور ما قابل قیاس نیست.
کاغذ باطله چیست1396/05/18
کاغذ باطله چیستاگر به صنعت بازیافت علاقه دارید و دوست دارید با مفاهیم رایج در صنعت بازیافت کاغذ شما را  آشنا کنیم پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.با شنیدن اسم کاغذ باطله نا خود آگاه تمامی افراد فکر و چشم هایشان به سطل پر از کاغذ زیر میز تحریر می رود در صورتی که با کمی اطلاع در مورد صنعت کاغذ باطله خواهید فهمید که سطل مذکور قطره ای در این دریای بی کران است .