خریدار کتاب باطله در تهران

هیچ کتابی را از روی جلد آن قضاوت نکن ، عبارت بسیار پر مفهمومی است . چرا که تا کتاب را کامل نخوانیم پی به مقصود نویسنده اثر نخواهیم برد ، اما با توجه به عبارت فوق باید متذکر شوم که جلد کتاب در جذب کردن خواننده هم بی تاثیر نیست .

خریدار انواع کتاب باطله در تهران 

مهمترین و اولین بخشی که در هر کتاب به چشم خواننده اثر می آید همین جلد کتاب است و در تاریخ نشر ، کتاب هایی بوده اند که در عین داشتن مطالب قوی و متون خوب ، بعلت ضعف در طراحی جلد و استفاده از جلد نامناسب مهجور باقی مانده و در نهایت بعنوان کتاب باطله بفروش رسیده اند . جلد کتاب هم بعنوان لایه حفاظتی کاغذهای چاپ شده مورد استفاده قرار می گیرد و هم بعنوان یک ویترین برای کتاب عمل خواهد کرد. بنابراین ناشرین کتاب همواره سعی در انتخاب بهترین نوع از جلد را در پروسه چاپ کتاب دارند تا مبادا کتابی که با هزاران زحمت و هزینه به مرحله چاپ رسیده است سر از مراکز خرید کتاب باطله در کرج در نیاورد.

انواع جلد کتاب و تفاوت های آن 

در ادامه سلسله معرفی انواع کاغذ در سایت کاغذ 24 اینبار نوبت به معرفی و شناخت بیشتر جلد های استفاده شده در کتاب و آشنایی بیشتر با آن هاست ، پس تا پایان با ما همراه باشید .

خریدار کتاب باطله در تهران

خریدار جلد شومیز  

این نوع جلد کتاب برای همگان آشنا است ، گرچه شاید با اسم شومیز کمی غریبه باشیم اما قطعا کتاب با جلد شومیز را به کرات در دست گرفته ایم . شومیز به نوعی از جلد کتاب ها گفته می شود که معمولا از نوعی مقوا ساخته می شوند و از طریق چسب به خود کتاب متصل می شود . شومیز کلمه ای فرانسوی است و به شکل ( chemise ) نگارش می شود . اکثریت کتاب های چاپ شده ترجیح را بر استفاده از این نوع جلد کتاب می گذارند و علت آن هم مقاومت نسبتا خوب جلد های شومیز ، چاپ پذیری بالا ، سبکی و انعطاف خوب ، قابلیت استفاده از خدمات اضافی همچون سلفون کشی و خیلی موارد دیگر و مهمتر از همه قیمت مناسب می باشد . انواع رمان ها ، کتاب های کمک آموزشی ، کتاب های دانشگاهی اکثرا از جلد های شومیز استفاده می کنند .
خریدار کتاب باطله در محل نیز معمولا کتاب های باطله با جلد شومیز را به قیمت بالاتری خریداری می کند ، چرا که جلدهای شومیز ناخالصی نداشته و براحتی کتاب باطله را قابل بازیافت می کند و بر حسب این امر قیمت کتاب باطله با جلد شومیز نیز بالاتر می رود .

خریدار جلد های کاغذی 

جلدهای کاغذی معمولا برای جزوات و یا مجلات استفاده می شود که نیاز به نگهداری طولانی مدت ندارند . جلد های کاغذی معمولا از کاغذ های با گراماژ بالاتر و یا کاغذ های گلاسه استفاده می شود ، در این نوع جلد چون خارج کتاب و داخل آن به یک شکل است و از یک جنس هستند خریدار مجله باطله قیمت بهتری برای خرید کاغذ باطله شما ارائه خواهد داد.

خریدار جلد های گالینگور

جلدهای گالینگور یکی از قدیمی ترین جلدهای مورد مصرف در صنعت چاپ و نشر است . معمولا این نوع جلد برای کتاب هایی با صفحات بیشتر و همچنین ارزشمند تر که نیاز به فروش کتاب باطله ندارند مورد استفاده قرار می گیرند . بیشتر کتاب های مذهبی ، کتاب های شعر ، کتاب های تاریخی که در چندین جلد نگارش شده اند و نیاز به نگهداری بهتری دارند از این نوع جلد استفاده می کنند .
در فرآیند گالینگور معمولا صفحات کتاب از طریق دوخت و نخ به هم متصل می شوند و در نهایت جلد از طریق چسب به خود کتاب متصل می شود . جلد های گالینگور در عین حال که کتاب ها را به خوبی محافظت می کنند ، در پایان عمر خود و در زمان تبدیل شدن به کتاب باطله، خریدار کتاب باطله در محل را با دشواری مواجه خواهد کرد . جلد های گالینگور به علت استفاده از مقوای بسیار سخت و فشرده در لایه میانی جلد و استفاده از لایه پلاستیکی و ضد آب بر روی آن عملا این نوع از جلد های کتاب را ضد آب و نفوذ ناپذیر می کنند . بعد از فروش کتاب باطله در تهران ، مجموعه کاغذ 24 ناچارا جلد های این کتاب ها را باید بصورت دستی و از طریق نیروی انسانی از کتاب های باطله جدا کرده و کتاب های جلد کنده شده را جهت بازیافت کاغذ باطله راهی کارخانه بازیافت کاغذ و کتاب باطله نماید.

قیمت کتاب باطله در تهران

قیمت کتاب باطله در تهران تفاوتی با قیمت کاغذ باطله ندارد و تنها جنس کاغذ مورد استفاده در کتاب ها و جلد مورد استفاده در آن هادر تغییرات قیمتی دخیل است . برای فروش کتاب باطله در تهران یا فروش کتاب باطله در کرج با تنها معتمد خود مجموعه کاغذ 24 تماس بگیرید . همواره تضمین به خرید کاغذ باطله با بالاترین قیمت یکی از رکن های اساسی و مورد توجه مدیران کاغذ 24 بوده است و مادامی که در صنعت بازیافت کاغذ باطله در حال خدمت رسانی به شما مردم عزیز ایران زمین هستیم به آن پایبند خواهیم ماند .

" با سپاس از همراهی شما "

خریدار کاغذ باطله