کاغذ باطله

امروزه میزان کاغذهای دور ریخته شده در سراسر دنیا با افزایش قابل ملاحظه ای مواجه شده است، به گونه ای که سالانه هزاران تن از آن ها تحت عنوان کاغذ باطله دور ریخته می شوند. درصورتی که کاغذ باطله قابلیت بازیافت کردن دارد و در صورت بازیافت، می تواند مجددا مورد استفاده قرار بگیرد. بازیافت کردن این کاغذها تاثیر بسزایی را در حفاظت از محیط زیست دارد، به طوری که هر تن کاغذ باطله می تواند از قطع شدن تعداد زیادی از درختان جلوگیری کند. شرکت کاغذ 24 در راستای حفاظت از محیط زیست و همچنین در جهت جلوگیری از قطع درختان، به خرید انواع کاغذ باطله اقدام می کند. این مجموعه کاغذ های باطله شما را با قیمت مناسب و در محل خریداری می کند.
 

انواع کاغذ باطله

کاغذ باطله دسته ی مختلفی از انواع کاغذها را شامل می شود که قابلیت بازیافت و استفاده ی مجدد را دارند. این کاغذها پس از خریداری و بازیافت برای تولید محصولاتی همچون کاغذهای جدید، کارتن، جعبه، نی و... به کار گرفته می شوند. این دسته از کاغذها به عنوان زیرمجموعه ای از کاغذ باطله محسوب می شوند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.
 
کاغذ باطله
 

روزنامه ها و مجله های باطله:

هر روزه حجم انبوهی از مجلات و روزنامه ها تولید شده که پس از خوانده شدن دور انداخته می شوند. این دسته از کاغذها پس از استفاده به عنوان کاغد باطله محسوب می شوند، از این رو قابلیت بازیافت دارند. هرچند که کاغذهای براق و روغنی قابل بازیافت نیستند. همچنین دسته ای از مجلات و روزنامه ها بدون بازیافت و به صورت مستقیم برای بسته بندی محصولات مورد استفاده قرار می گیرند.  

کتاب های باطله:
ممکن است که دسته ای از کتاب ها بعد از گذشت زمان دیگر قابلیت استفاده نداشته باشند و دور انداخته شوند. در این صورت است که کتب ها نیز در زمره ی کاغذ باطله قرار می گیرند که قابل استفاده مجددا می باشند. کاغذ 24 با عنوان خریدار انواع کاغذ باطله، انواع کتاب های باطله را به قیمت روز از شما خریداری می کند. برای فروش کاغذ باطله های خود کافی است با این مجموعه تماس بگیرید.