مرکز خرید کاغذ باطله

الیافی که در ساخت کاغذ به‌ کار می‌رود معمولاً طبیعی و شامل سلولوز است؛ و به دو روش شیمیایی و فیزیکی است. به این صورت که الیاف سلولوزی را در آب قرار می‌دهند تا رطوبت کافی جذب و حالت خمیری و نرم پیدا کند. سپس یر روی یک صفحه شبکه‌ای قرار می ‌دهند تا خشک شود و حالت یک‌دست پیدا کنند. الیاف نیز با از دست دادن رطوبت خود به یکدیگر نزدیک می‌شوند و در نقاطی که روی یکدیگر قرار گرفته‌اند یک پیوند شیمیایی ایجاد می‌شود که این الیاف را به هم متصل می‌ کند. صنعت بازیافت کاغذ باطله، صنعت سودآوری است. تولید کاغذ از کاغذ باطله نیز به دلیلی ارزانی مواد اولیه، کسب و کار مناسبی است که افراد علاوه بر حفاظت از محیط زیست و اشتغال‌ زایی ، سود مناسبی نیز به دست می آورند. از کاغذهای باطله می ‌توان در تولید انواع فلوتینگ، کرافت و لاینر، خمیر کاغذ، تیشو، مقوای دوبلکس، مقوای صنعتی و غیره استفاده کرد. برای تولید خمیر کاغذ، کاغذهای باطله را به وسیله حل کردن دوباره به خمیر تبدیل می‌کنند و ناخالصی آن را جدا کرده و در صورت نیاز فرآیند رنگ‌ بری و پاک‌سازی هم بر روی آن انجام می‌دهند. هنگام استفاده از این نوع خمیر برای تولید کاغذ باید از مواد شیمایی دیگری استفاده شود تا کیفیت کاغذ خوب شود.

بهترین مرکز خرید کاغذ باطله

برای جمع آوری کاغذهای باطله روش های مختلفی وجود دارد. بدون توجه به نوع کاغذ باطله و اینکه چه کسی آن‌را جمع ‌آوری می ‌کند، کارخانه‌ها کاغذ باطله مورد نیاز خود را از تاجران تهیه می‌ کنند. معمولا کارخانه‌های بازیافت بزرگ یک بنگاه جمع آوری کاغذ دارند که کارشان جمع آوری و تدارک مواد اولیه کارخانه است.این روش، سبب اطمینان خاطر مدیریت کارخانه می ‌شود. این بنگاه‌ها آن ‌قدر توانمند هستند که حتی برای سایر کارخانه‌ها هم می ‌توانند مواد اولیه فراهم کنند. تجارت کاغذ باطله بازار دائمی دارد و سود بعضی از شرکت‌های بزرگ در این بخش قابل توجه است. استفاده از کاغذهای باطله به کارایی و تداوم سیستم جمع آوری و دسته بندی کاغذهای باطله بستگی دارد .ما در کاغذ 24 کاغذ های باطله شما را با بهترین قیمت خریداری میکنیم. برای اطلاع ازقیمت و فروش در محل شما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09121613190

مرکز خرید کاغذ باطله در کشور

شما برای فروش کاغذهای باطله خود از سراسر کشور می توانید از طریق تماس باما در کاغذ24 اقدام فرمایید. کاغذهای باطله قابل خرید توسط مرکز ما شامل موارد زیر می باشد:
•     ضایعات کاغذ پس از فروش شامل ضایعات کاغذ و مقوای خشک تولید شده پس از تکمیل فرآیند کاغذ سازی است. این ضایعات شامل بریده ‌های پاکت، بریده‌ های صحافی، ضایعات عملیات چاپ و سایر عملیات تبدیل، کیسه، جعبه، ضایعات تولید کارتن، کاغذ های بسته بندی کاغذ و مقوا است.
•    ضایعات کاغذ پس از مصرف از قبیل ضایعات لیفی جمع آوری شده از ادارات، خانه ها ، شهرداری ها است که شامل انواع کارتن ضایعاتی، کتاب باطله، روزنامه‌ های باطله، مجلات باطله، ضایعات کاغذ باطله مصرف شده مخلوط است.

خریدار کاغذ باطله