خریدار مجله باطله


در سالیان نه چندان دور که گستردگی استفاده از اینترنت به میزان امروز نرسیده بود ، پر کردن اوقات فراغت  مردم به شکل دیگری بود . مردم برای خود و فرزندان خود ارزش قائل بودند و سعی می کردند با دادن خوراک فکری خوب باعث رشد و اعتلای  سطح فکری خود و و کودکان خود شوند . روزگاری پیشخوان کیوسک های مطبوعاتی ازانواع و اقسام مجله و روزنامه با تیراژهای بالا پر بود که خود نشان از تمایل و گرایش مردم به فرهنگ و هنر داشت .
انواع هفته نامه ، دو هفته نامه ، ماهنامه ، فصلنامه و سالنامه در تمام زمینه ها اعم از هنری ، ورزشی ، فرهنگی ، علمی و اجتماعی به چاپ و نشر می رسید . اما با گذشت زمان و عوض شدن ارزش ها در جامعه ، دیگر کمتر کسی به دنبال افزایش اطلاعات عمومی یا اطلاع از آخرین مطالب علمی است و همین نقیصه باعث افول صنعت چاپ و نشر از روزگار بی بدیل خود بخصوص در دنیای مطبوعات گردید . امروز حتی مجله های جدول که در آن دوران طرفداران و دنبال کنندگانش برای انتشار نوبت بعدی آن لحظه شماری می کردند نیز از بورس افتاده است و عملا به دست فراموشی سپرده شده است .
خریدار مجله باطله

تاریخچه مجله در ایران


از اولین مجله چاپ شده در ایران تاریخ دقیقی در دسترس نیست ، اما طبق شواهد موجود چاپ اولین مجله در ایران به دوره قاجاریه باز می گردد . " فلاحت مظفری " اولین مجله ایران است که زیر نظر اداره کل فلاحت (اداره کشاورزی کشور ) در زمینه بالابردن سطح دانش کشاورزی به چاپ و نشر می رسید .
اما در میان این همه نام های متنوع ، موفق ترین تجربه در زمینه مجله " اطلاعات هفتگی " بود . اطلاعات هفتگی که عموم مردم از آن خاطره دارند از فروردین سال 1320 به چاپ رسید و توانست حیات خود را تا به امروز ادامه دهد ، هرچند دیگر آن دوران پر فروغ گذشته را ندارد اما کماکان توانسته بعد از گذشت هشتاد سال روی پاهای لرزان و نیمه جان خود بایستد .
در دوران بعد از انقلاب هم مطبوعات با قدرت به کار خود ادامه می دادند . عنوان های مهم و مطرحی چون ماهنامه پیام امروز ، ماهنامه فیلم ، هفته نامه گل آقا ، دو هفته نامه دانستنی ها ، کیهان بچه ها و خیلی از عنوان های خاطره انگیر که شاید دیگر مانند آن در تاریخ مطبوعات نخواهد آمد .

فروش مجله باطله


مجلات به علت دارا بودن اطلاعات و اخبار روز ، عملا تنها تا زمان انتشار نوبت بعدی آن از لحاظ آماری معتبر خواهند بود و پس از خواندن و اتمام مجله ، عملا به کاغذی باطله یا مجله باطله تبدیل خواهد گشت . مجموعه بزرگ کاغذ 24 در زمینه خرید مجلات باطله هم فعالیت خود را گسترش داده است و اقدام به خرید مجله باطله و روزنامه باطله نیز نموده است . شما خواننده عزیز می توانید تمامی مطبوعات باطله و غیر قابل استفاده خود را اعم از روزنامه باطله ، مجله باطله  را به قیمت بسیار عالی به کاغذ 24 بفروشید .
خریدار مجله باطله
 

قیمت خرید مجله باطله


اگر مطالب قبلی سایت کاغذ 24 را دنبال کرده باشید ، بارها این مطلب را توضیح داده ایم که قیمت خرید کاغذ باطله بطور مستقیم با جنس کاغذ باطله در ارتباط است . در واقع هر چه جنس کاغذ باطله بهتر باشد ، قیمت خرید کاغذ باطله بالاتر خواهد رفت . حال که صحبت از مجله باطله و روزنامه باطله است باید این نکته را اشاره کنیم که چون خود کاغذ روزنامه ارزان ترین نوع کاغذ در صنعت چاپ است و در بیشتر موارد از مواد بازیافتی تهیه می شود ، پس نمی توان انتظار داشت که قیمت مجله باطله با قیمت کتاب باطله برابری کند .
اما مجموعه بزرگ کاغذ 24 جهت جلوگیری از اتلاف مجلات باطله و روزنامه های باطله اقدام به خرید با قیمت مناسب کرده است که هم باعث تشویق به بازیافت و حفظ محیط زیست شود و هم از این حجم کاغذ باطله جهت تولید محصولات ثانویه استفاده کند .