فروش کارتن بسته بندی


در عصر حاضر تمامی کارخانه ها و صنایع تولیدی ترجیح می دهند تا محصولاتشان بصورت شکیل و در فرمی مناسب به دست خریداران برسد ، به همین منظور کارتن های بسته بندی امروز از اولین اولویت ها در بسته بندی نهایی کارخانه ها و صنایع جهت بسته بندی محصولات هستند . حال این محصول می تواند از مواد غذایی و خوراکی همچون چیپس و پفک گرفته تا لوازم خانگی همچون یخچال و ماشین لباسشویی باشد. کارتن به علت داشتن قابلیت ضربه گیری ، همچنین استحکام خوب ، قیمت مناسب و چاپ پذیری عالی  به یکی از بی رقیب ترین آلات بسته بندی مبدل شده است .
مثال خود را از حوزه کاغذ که مرتبط با فعالیت های سایت کاغذ 24 نیز می باشد مطرح می کنیم . کاغذ های A4 در گذشته با کاغذی روغنی شکل که اصطلاحا لفاف کاغذ نامیده می شود بسته بندی می شد . لفاف کاغذ در عین حال که هم شکیل بود و هم ارزان اما یک ایراد بزرگ داشت و آن ایراد این بود که در زمان حمل و نقل و جابه جایی کاغذ های A4 با ضربه خوردن کاغذ ها صدمه می دید و در حین چاپ مشکلاتی را برای چاپگر و همچنین مسئول فنی چاپ ایجاد می نمود .
اما امروز اکثر کارخانه ها به این امر مهم واقف گشته اند و علاوه بر لفاف روی بسته کاغذ A4 ، در نهایت آن ها را درون کارتن بسته بندی قرار می دهند تا بتوانند جلوی ضربات و صدمات احتمالی بر روی کاغذ را تا زمان رسیدن به مقصد بگیرند .
فروش کارتن بسته بندی

علت محبوبیت کارتن بسته بندی


تبلیغات یکی از پر هزینه ترین ارکان یک موسسه تولیدی و یا بنگاه اقتصادی است ، چرا که برای درج برند یا علائم انحصاری خود در سایت ها و روزنامه ها باید مبالغ هنگفتی هزینه شود . یکی از گران ترین و موثرترین فرمت های تبلیغات بیلبورد ها هستند . بیلبورد ها چون بصورت ناخواسته در معرض دید مخاطب قرار می گیرند ، تاثیر بسیار بیشتری از تبلیغات معمولی و روزنامه ها دارند.
زمانی که مخاطب صفحه ای در روزنامه را مشاهده می کند که به تبلیغات اختصاص دارد ، ناخواسته از آن گذر می کند و به آن توجهی نشان نمی دهد ، اما در عوض بیلبوردها چون بصورت ناخودآگاه وارد حریم ما می شوند قطعا اثر بخشی ماندگارتری از خود بجا می گذارند .
مقصود از توضیحات بالا تنها در مورد اثربخشی تبلیغات محیطی و بیلبوردی بود تا به مطالب قبلی این نکته را اضافه کنیم که چرا کارتن بسته بندی برای یک محصول مهم است ؟! و اینکه چرا کارخانجات و صنایع تولیدی همیشه سعی در سفارش بهترین کارتن های بسته بندی دارند ؟!
پاسخ کاملا مشخص است ، اگر باز به تعاریف تبلیغات بیلبوردی که در سطرهای بالا به آن اشاره شد بازگردیم به سادگی به ارزش کارتن های بسته بندی محصولات که همچون یک بیلبورد متحرک در سراسر کشور فاصله بین کارخانه و مصرف کننده را طی می کنند پی خواهیم برد.
برای مثال از کارخانه معروف ارج نام می بریم که زمانی که یخچال تولید شده خود را با کارتن و نام خود بسته بندی می کند ، جهت ارسال محصولات خود از کامیون و وانت به سراسر کشور استفاده می کند .حال تا این محصول بخواهد به دست مصرف کننده نهایی برسد کیلومترها ، نام و برند محصولات ارج را در جاده ها و خیابان ها به نمایش می گذارد .
همین اتفاق به ظاهر ساده مانند بیلبورد عمل کرده و چشم راننده و سرنشین های خودرهای عبوری را به خود مشغول می کند و در ناخودآگاه آنان نام محصول را ثبت می نماید . به این ترتیب هم محصول تولیدی به شکلی جذاب و مشتری پسند روانه بازار شده است و هم از فرصت تبلیغات رایگان نهایت استفاده شده است .
فروش کارتن بسته بندی
 

فروش کارتن بسته بندی


تمامی سفارشات ساخت کارتن های محصولات مختلف در صنایع کارتن سازی و یا کارگاه های کارتن سازی صورت می گیرد . گاهی اوقات پس از سفارش محصول و اتمام مراحل تولید کارتن بسته بندی محصول مورد نظر ، کارخانه بنا به دلایل مختلف اعم از تغییر در اطلاعات محصول ، تغییر در طراحی کارتن دست به باز طراحی کارتن جدید می زند و عملا کارتن های تولید شده قبلی بصورت بلا مصرف باقی می ماند .
در این لحظه مجموعه کاغذ 24 ، کارتن های باطله و خارج از رده سالم را به قیمت بالا از کارگاه های تولید کارتن خریداری می کند و جهت مصرف در موارد متعددی همچون اسباب کشی و بسته بندی از آن استفاده می کند . کاغذ 24 در زمینه خرید و فروش کارتن بسته بندی نیز فعال بوده و شما مشتری گرامی جهت فروش کارتن بسته بندی و یا خرید کارتن بسته بندی با ما در تماس باشید .
بهترین قیمت خرید کارتن بسته بندی را تنها در کاغذ 24 خواهید دید ، با اعلام ابعاد مد نظر خود کارتن دلخواه و مورد نیاز خود را از مجموعه ما تهیه خواهید کرد . در پایان از شما خواننده محترم دعوت می نماییم از صفحه اصلی سایت کاغذ 24 نیز بازدید کرده تا با سایر خدمات ما نیز آشنا شوید .