فروش کاغذ باطله در تهران


خرید کاغذ باطله یکی از مشاغلی است که در چند سال اخیر در کنار پیشرفت های چشمگیر صنعت بازیافت کاغذ باطله رشد چشمگیری داشته است . خریدار کاغذ باطله مانند مجموعه کاغذ 24 یا خود بطور جداگانه پیمانکار و دارای انبار جمع آوری کاغذ باطله می باشد و بصورت بدون واسطه با مشتریان گرامی در ارتباط است یا مانند خریداران خرد جمع آوری کاغذ باطله را برای انبارهای خرید کاغذ باطله انجام می دهند .

کاغذ باطله

کاغذ 24 بهترین خریدار کاغذ باطله


چرا برای فروش کاغذ باطله باید مجموعه کاغذ 24 را انتخاب کنیم ؟!! کاغذ 24 با سابقه طولانی فعالیت در زمینه خرید و فروش کاغذ باطله یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز خرید کاغذ باطله در کشور می باشد . این مجموعه خرید کاغذ باطله در تهران و خرید کاغذ باطله در کرج را بصورت خرد و خانگی انجام می دهد و از انجام این امر چهار هدف مهم را دنبال می کند :

•    ایجاد اشتغال برای جوانان در روزهای سخت اقتصادی
•    خرید بی واسطه کاغذ باطله
•    فرهنگ سازی جمع آوری و فروش کاغذ و کتاب باطله
•    گسترس دایره فعالیت مجموعه کاغذ 24
 

کاغذ 24 بالاترین خریدار کاغذ باطله


زمانی که شما برای فروش کاغذهای باطله خود ، روزنامه و مجلات باطله و یا هر نوع از کاغذ های باطله اقدام به سرچ در اینترنت می کنید کاملا هوشیار باشید و از چند جای مختلف اقدام به گرفتن قیمت فروش کاغذ باطله کنید . پس از گرفتن قیمت از محل های مختلف با کارشناسان ما تماس بگیرید و قیمت واقعی کاغذ باطله ی خود را دریافت نمایید.

فروش کاغذ باطله در محل


مجموعه بزرگ کاغذ 24 برای خرید کاغذ باطله به دوشیوه خرید در محل انبار و خرید در محل مشتری فعالیت می کند . مقادیر زیاد کاغذ باطله که معمولا از طریق سازمان ها و ارگان هایی که تولید زیاد کاغذ های باطله دارند در محل انبار مجموعه کاغذ 24 دریافت می شوند .اما مقادیر خرد و خانگی کاغذ باطله که امکان ارسال آن توسط مشتری وجود ندارد بصورت خرید کاغذ باطله در محل شما توسط پرسنل کاغذ 24 انجام خواهد پذیرفت .

کاغذ 24 معتمد شما


در فضای مسموم این روزهای کسب و کار که بخش عظیمی از جامعه به ارزش های انسانی پایبند نبوده اند و کسب سود را هر چند از راه نامشروع همچون کم فروشی و هزاران حیله دیگر به هر چیز دیگر ترجیح می دهند ، کاغذ 24 تنها رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و معتقد است که لبخند رضایت مشتری و تبلیغ لسانی مجموعه کاغذ 24 توسط شما مشتریان گرامی بالاترین کسب سود مجموعه ما خواهد بود .

فروش کاغذ باطله

خرید کاغذ باطله با ترازوی دیجیتال


متاسفانه بارها شاهد این موضوع عجیب بوده ایم که بعضی از افراد به ظاهر خریدار کاغذ باطله اقدام به خرید کاغذ باطله بدون ترازو می کنند و زمانی که با اعتراض و یا تعجب مشتری مواجه می شوند با دلیل های واهی همچون مشخص بودن وزن کاغذ باطله اقدام به سرپوش گذاشتن بر روی کار قبیح و غیر اخلاقی خود می کنند . شفافیت جز اصول مجموعه کاغذ 24 می باشد و تمامی خودروها و افرادی که جهت خرید کاغذ باطله در محل به حضور شما می آیند ، ترازو و باسکول دیجیتال به همراه دارند . بنده به عنوان عضوی از خانواده کاغذ 24 این اطمینان را به شما خواهم داد که وزن کشی کاغذهای باطله شما مشتری گرامی ، در حضور شما و با نظارت شما انجام خواهد شد و حتی جهت رفاه حال مشتریان عزیز ، در صورت داشتن ترازو در خانه وزن کشی کاغذ و کتاب باطله را با ترازوی شما انجام خواهیم داد . در پایان جا دارد که از شما دوستان و همراهان همیشگی کاغذ 24 تشکر ویژه ای داشته باشیم که تنها سرمایه ما لطف و محبت بی کران شما به مجموعه کاغذ 24 بوده است ، و معرفی ما به دوستان و آشنایان خود بالاترین و با ارزش ترین دارایی ماست .
در خاتمه باز هم اضافه می کنم ، فراموش نکنید  " کاغذ زباله نیست "
 
" کاغذ 24 به روزترین مرکز خرید کاغذ باطله "