فروش کتاب باطله در تهران

خرید کتاب باطله های خود را به شرکت کاغذ24 بسپارید تا در کمترین زمان ممکن نمایندگان خود را به محل اعزام نماید. یکی از خدمات ما که کاغذ24 را از رقیبان خود مستثنی نموده است حضور به موقع و سریع نمایندگان خرید است. این نماینده در زمان کوتاهی جهت بررسی وضعیت کاغذها و کتاب های باطله شما به محل اعزام می شود. پس به شما پیشنهاد می دهیم ابتدا تمام آنچه به عنوان کاغذ و کتاب برای دور ریختن دارید جمع کرده و سپس با ما تماس بگیرید.
تماس با مجموعه :
09121613190
09126630272
09125607553

شرایط فروش کتاب باطله در تهران

کاغذها به دو شکل کلی چاپ می شوند. کاغذهایی که مانند کتاب های کمک آموزشی چاپ سیاه و سفید دارند. این کاغذها سفید هستند و برای چاپ آنها از جوهر و مرکب استفاده می شود. که قیمت بیشتری دارند و بعد از بازیافت، این کاغذهای باطله به محصولات کاربردی تری مثل دستمال کاغذی تبدیل می شوند. از این رو قیمت خرید کاغذ باطله با این کیفیت بیشتر است. دسته بعدی کاغذ هایی هستند که روی آنها چاپ رنگی انجام شده است. این کاغذها کاربرد کمتری در تولید محصولات دارند و اکثرا به کارتن، مقوا و شانه تخم مرغ تبدیل می شوند. از این رو در خرید کاغذ باطله ای که چاب آن رنگی است قیمت کمتری پیشنهاد می شود. از دیگر دلایل تفاوت قیمت کاغذ باطله نحوه نگهداری آن است. پیشنهاد می کنیم کاغذها را در محلی خشک و خنک نگهداری کنید. تابش مستقیم آفتاب کیفیت کاغذ سفید رنگ را از بین برده و آن را زرد می کند. وجود رطوبت از دیگر دلایل تغییر رنگ کاغذ است. کاغذهای باطله ای که کیفیت و سفیدی خود را از دست داده باشد با قیمت کمتری از شما خریداری می شوند. در ضمن اگر به تازگی فارق التحصیل شده اید بهتر است با بررسی کتاب ها و جزوه مواردی که کاربردی نیستند را به فروش برسانید. چرا که هر چه از عمر کاغذ بگذرد رنگ آن تیره شده و کیفیت خود را از دست می دهد.

فروش کتاب باطله در تهران

مرکز فروش کتاب باطله در تهران

کتابهایی که از سراسر کشور خریداری می شوند پس از جدا سازی وتفکیک بر حسب نوع کاغذشان برای مصارف گوناگون استفاده می شود. ابتدا جلد کتابها جدا میشود و ورقهای داخلی آن در بسته های ۱ تنی مکعبی شکل بسته بندی میشود تا آماده ارسال به کارخانه شود. کاغذ هایی که چاپ آن سیاه باشد مثل کتاب دانشگاهی،کتبهای رمان،کتب تخصصی و کمک آموزشی برای ساخت تیشو که ماده اولیه دستمال کاغذی و محصولا بهداشتی استفاده می شود. کتابهایی هم که نوع چاپ آنها رنگی میباشد مثل کتابهای درسی ابتدایی تا مقطع دبیرستان برای تولید مقوای صنعتی ، مقوای ته کفش،
مقوای پازل استفاده می شود. متاسفانه طی روند اشتباه آموزشی و سیستم قدیمی آموزش و پرورش ، کتابهای دانشگاهی سالهای گذشته به دلیل تغییرات جدید و عدم بروز بودن مطالب،غیر قابل استفاده از نظر محتوایی میباشد.کتب آموزشی و کنکور به دلیل قطور بودن وجنس خوب کاغذشان ، یکی از بهترین ضایعات کاغذ برای بازیافت می باشد و مابا قیمت بالاتری نسبتبه کتابهای کتابهای معمولی از شما خریداری می کنیم.

خریدار کاغذ باطله