قیمت کاغذ باطله کیلویی

اینکه یک شرکت کوچک باشید یا یک سازمان بزرگ، تفاوتی نمیکند. زیرا روزانه مقدار زیادی کاغذ باطله به دست می آورید. و یا اهل مطالعه هستید و میزان جزئی روزنامه و مجله در منزل دارید. پیشنهاد ما این است که آنها دور نریزید. بهتر است آنها را جمع آوری کرده و در محلی خشک و خنک نگهداری نمایید. مقدار قابل توجهی از این محصولات که جمع شد می توانید به میلغ خوبی به فروش برسانید. کافیست با کارخانه های صنعت کاغذ تماس بگیریداز طرف شرکت در کمترین زمان ممکن در ادرس شما حاضر خواهند شد. اگر کیفیت کاغذهای حفظ شده باشد قیمت روز کاغذ باطله بیشتر از زمانی است که کاغذها زرد شده و کیفیت خود را از دست داده باشند. اولین اقدام جداسازی کاغذها بر اساس کیفیت است. بعد از این مرحله کاغذها با کمک ترازو دقیق وزن می شود. بر اساس وزن کاغذ مبلغ مشخصی به فروشنده تقدیم می شود.
 
قیمت کاغذ باطله کیلویی

قیمت کاغذ باطله کیلویی کلی و جزئی

قیمت خرید کاغذ باطله کلی و جزئی در کارخانه های تولید کاغذ نسبت به یکدیگر تفاوت دارد و این را با یک مقایسه اجمالی می توان تشخیص داد امحا کردن کاغذها و مدارک اداری، منظم شدن فضا، خالی شدن انبارها از دیگر مزایای فروش کاغذ باطله است. از دیگر دلایل تفاوت قیمت کاغذ باطله نحوه نگهداری شما است. پیشنهاد ما این است کاغذها را در محلی خشک و خنک نگهداری کنید. تابش مستقیم آفتاب کیفیت کاغذ سفید رنگ را از بین برده و آن را زرد می کند. وجود رطوبت از دیگر دلایل تغییر رنگ کاغذ است. کاغذهای باطله ای که کیفیت و سفیدی خود را از دست داده باشد با قیمت کمتری از شما خریداری می شوند. و همچنین اگر به تازگی فارق التحصیل شده اید بهتر است با بررسی کتاب ها و جزوه مواردی که کاربردی نیستند را به فروش برسانید. چرا که هر چه از عمر کاغذ بگذرد رنگ آن تیره شده و کیفیت خود را از دست می دهد. از مبلغی که بابت هر کیلوگرم کاغذ به شما پرداخت می شود نیز نباید گذشت؛ چرا که بلافاصله در محل پرداخت انجام می شود. اطمینان داشته باشید مبلغ پرداختی به قدری مناسب است که شما را برای تماس مجدد با شرکت ترغیب نماید.

چرا کاغذ باطله ها مهم هستند

وقتی کاغذهای باطله خود را برای بازیافت میفروشیم از بریدن درختی برای تولید محصولات نظیر دستمال کاغذی، کارتن، مقوا و … جلوگیری می کنیم. برای داشتن شهری تمیز و زباله های دفع شدنی کمترکمک می کنیم. به ایجاد اشتغال برای افرادی که زباله گرد هستند کمک می کنیم. همه این مزایای تنها با یک تماس شما و اهمیت دادن به نحوه تفکیک زباله ایجاد می شود. اگر شهروندی مسئولیت پذیرهستید و به طبیعت اهمیت قائل هستید باید کاغذهای باطله، کتاب باطله، روزنامه باطله و هر آنچه با کاغذ ساخته می شود را به صورت اصولی تفکیک کنید و بعد از مدتی با یک تماس آنها را به فروش برسانید. برای فروش کاغذ باطله خود با همکاران ما در کاغذ24 از ریق شماره های پایین صفحه تماس بگیرید.

خریدار کاغذ باطله