قیمت کاغذ باطله در تهران

همه ما در خانه های خود مقدار قابل توجهی کتاب، جزوه های دانشگاهی و کاغذ باطله داریم که دور انداختن آن ها را منطقی نمی دانیم. در گذشته مجبور بودیم آن ها را جمع کنیم و به نزدیکترین سطل زباله بی اندازیم. اما امروز این امکان وجود دارد که با یک تماس، بتوانیم آن ها را بفروشیم.  سوالی که پیش می آید این است که این کاغذها را به چه کسی و چگونه به فروش برسانینم و قیمت کاغذ باطله در تهران چقدر است؟ جالب است بدانید که قیمت خرید کاغذ باطله رابطه مستقیمی با کیفیت کاغذ باطله دارد. به عبارتی کاغذهای سفید رنگ که رطوبت در آن ها تاثیر نداشته باشد بیشترین قیمت را دارند و دیگر کاغذها قیمت کمتری خواهند داشت. ما در کاغذ24 کاغذهای باطله شما را در تهران با بهترین قیمت خریداری می کنیم. کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید.

 
قیمت کاغذ باطله در تهران
 

قیمت کاغذ باطله در تهران چه قدر است

برای خرید کاغذ باطله و کتاب های باطله و همچنین مجلات باطله و روزنامه های باطله خود بدون واسطه با ما تماس بگیرید توجه داشته باشید که کارخانه ما به صورت بدون واسطه کاغذ های شما را خریداری می نماید و قیمت های خرید کاغذ باطله و کتاب های باطله بر اساس مقدار وزنی متفاوت می باشد و هر چه مقدار وزنی کتاب های باطله و کاغذ های شما بیشتر باشد قطعا با بهترین قیمت در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. زمانی که شما با کاغذ24 تماس می گیرید، نماینده های این شرکت به محل شما اعزام می شوند. کاغذهای باطله بر اساس کیفیت تقسیم بندی شده و سپس بر اساس وزن، قیمت کاغذ باطله محاسبه شده و پرداخت می گردد. 

عوامل موثر بر قیمت کاغذ باطله در تهران

از عوامل موثر بر قیمت کاغذ باطله به عوامل زیر می توان اشاره کرد:

کیفیت کاغذ باطله

کاغذهای باطله ای که قبلا بازیافت شده اند قیمت کمتری دارند. کاغذهایی که در اثر عوامل محیطی کیفیت خود از دست داده اند، ارزان تر هستند. بهتر است در زمانی که کاغذها را برای فروش جمع آوری می کنید آن ها را در محل خشک و به دور از نور خورشید نگهداری کنید تا از کیفیت آن ها کاسته نشود.

جنس کاغذ باطله

کاغذ A4 بیشترین قیمت را دارد و کاغذهای گلاسه با اینکه در زمان خرید قیمت بیشتری دارند اما باطله آن ها ارزان تر است. کاغذهایی که دارای سلفون هستند در صورتی خریداری می شود که سلفون آن جدا شود.

نوع چاپ کاغذ

 از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت کاغذ باطله نوع چاپ کاغذ است. اصولا کاغذهایی که چاپ رنگی دارند ارزانتر از کاغذهای چاپ مشکی هستند.

روزنامه باطله

روزنامه باطله های رنگی ارزانتر از دیگر روزنامه هستند. به صورت کلی روزنامه باطله با توجه به کیفیت کاغذ و ابعاد آن قیمت گذاری می شود.
ما در کاغذ24 کاغذهای باطله شما را در تهران با بهترین قیمت خریداری می کنیم. کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید. برای کسب قیمت و اعزام همکارانمان با ما از طریق شماره های زیر با ما ارتباط برقرار کنید.

خریدار کاغذ باطله