خریدار کاغذ باطله در اندیشه تهران

اوّلین مرحله فرایند بازیافت کاغذ باطله تأمین مواد اولیه و یا به عبارتی جمع‌آوری ضایعات است. متأسفانه حجم زیادی از کاغذ باطله همراه با زباله‌های تر دفع می‌شود. دفع غیراصولی موجب هدر رفتن آن می‌ شود. پس مهم‌ ترین مسئله توسعه فرهنگ تفکیک زباله در مبدأ است. ساکنین شهرهای بزرگ به راحتی می‌توانند با جمع‌آوری کاغذ باطله برای فروش آن اقدام کنند. برخی از فعالین عرصه بازیافت کاغذ مانند مجموعه کاغذ24 خریدار کاغذ باطله در محل و با قیمت مناسب هستند. شهروندان تهرانی می ‌توانند با تعیین مکان و زمان مورد نظر خود از خدمات کاغذ24 در خرید کاغذ باطله برخوردار شوند.

تماس با مجموعه :
09121613190
09126630272
09125607553

خدمات خریدار کاغذ باطله در اندیشه تهران 

مجموعه کاغذ 24 خریدار کاغذ باطله در اندیشه تهران  می باشد. این مجموعه برای خرید کاغذ باطله کارشناسان خود را در سریع ترین زمان به محل شما اعزام می کند. کاغذ 24 یکی از بهترین مراکز خرید و فروش کاغذ باطله می باشد که این امکان رابه شما می دهد تا در صورت نیاز داشتن کاغذ باطله، آنها را خریداری کنید و همچنین در صورت عدم نیاز، کاغذهای باطله خود را بفروشید.  
•    خرید انواع ضایعات کاغذ باطله ، اوراق اداری ، کتاب و دفتر باطله ، فرم باطله و مجله گلاسه
•    خرید ضایعات لیوان کاغذی و بشقاب کاغذی ، ضایعات پشت طوسی و ضایعات انتشاراتی
•    خرید ضایعات دستمال کاغذی و ضایعات محصولات سلولزی
•    خرید روزنامه باطله جهت بسته بندی ، مرغداری ها ، میوه و تره بار و ...
•    تخمیر اوراق اداری پروندهایی امحایی و اسناد محرمانه در حضور نمایندگان تمام ارگانها
•    خرید ضایعات کاغذ سفید ، رنگی و کاهی ، پوشال کاغذ ، پوشال صحافی ، پوشال میوه ای
•     خرید مقوای صنعتی (مخصوص پازل ، قاب عکس ، سررسید ، جعبه کفش و …)

خریدار کاغذ باطله در اندیشه تهران

قیمت خریدار کاغذ باطله در اندیشه تهران

شما با تفکیک این کاغذهای باطله خود و فروش آن به خریداران کاغذ باطله هم به سلامت محیط زیست کمک خواهید کرد و هم از این طریق می ‌توانید کسب درآمد کنید. شرکت‌های تولید کاغذ مانند مرکز ما یعنی کاغذ 24 انواع کاغذ باطله قابل بازیافت شما را با قیمتی بسیار منصفانه خریداری کرده و بسته به نوع کاغذ طی فرآیندی آن را به کاغذ نو و قابل استفاده تبدیل می ‌کنند. برای فروش کاغذ باطله خود کافی است از طریق شماره های زیر با همکاران ما در کاغذ 24 تماس گرفته تا با اعزام نماینده در محل شما، کاغذ باطله های شما را با بهترین قیمت خریداری کنند.

بهترین خریدار کاغذ باطله در اندیشه تهران

یکی از مزایای بازیافت کاغذ، ایجاد اشتغال است. کسانی که بازیافت کاغذ باطله را به عنوان شغل انتخاب کرده‌اند نمی‌توانند تنها به ضایعات کارتن، کاغذ و مقوا در زباله‌های شهری اکتفا کنند. بنابراین خریدار ضایعات کاغذ باطله عمده تمرکز خود را در همکاری با مراکزی چون مدارس، ادارات، بیمارستان‌ها و . . . قرار می‌دهد. چون این مراکز روزانه و به طور مداوم در حال تولید ضایعات کاغذ هستند. با در نظر گرفتن هزینه‌های حمل و نقل خرید کاغذ باطله از چنین مراکزی به صرفه‌تر است. کاغذ24 در کنار عمده کاغذ باطله از مراکز و مدارس، خریدار کاغذ باطله در مقیاس کمتر و جزئی هم می باشد. برای ارتباط با خریدار کاغذ باطله در اندیشه تهران با ما تماس بگیرید.

خریدار کاغذ باطله