قیمت کتاب باطله در تهران

از افرادی که بیشترین کتاب های باطله را در کمد خود دارند می توان به جوانانی اشاره داشت که به تازگی در کنکور شرکت می کنند. از آنجایی که کتاب های کنکور هر ساله تغییر می کنند استفاده مجدد آنها توسط دیگر افراد مقدور نیست. پس به شما پیشنهاد می کنیم بعد از موفقیت در کنکور قبل از اینکه کیفیت کتاب های شما از بین برود آنها طبقه بندی کرده و بفروش برسانید. با این کار بهترین روش برای بازیافت کتاب ها را انتخاب کرده اید به طوری که در هم درآمد مناسبی از این راه به دست آورده و هم از بریده شدن بیشتر درختان پیشگیری شده است . کتاب های شما اگر رنگی باشند برای ساخت کارتن و کتاب های غیر رنگی برای تولید دستمال تیشو کاربرد دارند. حتی بعد از اتمام دوران دانشگاه نیز با خیل عظیمی از جزوه ها و کتاب هایی مواجه هستید که دیگر نیازی به آنها نخواهید داشت. تفاوتی ندارد که چه میزان کاغذ، جزوه و کتاب داشته باشید همه آنها را به ما در کاغذ24 بسپارید.

تماس با مجموعه :
09121613190
09126630272
09125607553

بهترین قیمت کتاب باطله در تهران

احتمالا بخش اعظمی از انباری شما را کتاب باطله های دوران دبیرستان و دانشگاه پر کرده است. مخصوصا اگر دانش آموزی داشته باشید که کنکور را پشت سر گذاشته و دیگر نیازی به کتب درسی خود ندارد. در این زمان است که می توانید با شماره های داخل سایت کاغذ24 تماس بگیرید تا نمایندگان ما در اسرع وقت در محل حاضر شده کتاب های شما را با بهترین قیمت کتاب باطله در تهران خریداری نمایند. فروش کتاب های باطله به کاغذ24 مزایای زیادی دارد که مهمترین آنها را می توان کسب درآمد از فروش کتاب های باطله، خالی شدن انباری و کمد کتاب ها، ایجاد درآمد برای پرسنل بازیافت کاغذ، بازیافت اصولی کتاب های باطله؛ دریافت مبالغ برای خرید کتاب های جدید و در انتها حفظ محیط زیست است.

قیمت کتاب باطله در تهران

قیمت خرید کتاب باطله در تهران

همه آنچه از کتاب های کمک آموزشی، روزنامه ها و کتاب های قدیمی که کاغذ سفید داشته و تصاویر و نوشته های آن مشکی رنگ باشد شامل این دسته می شوند. این گروه کتاب باطله در کارخانه های بازیافت به جعبه و دستمال کاغذی تبدیل می شود. این فرایند کاملا بهداشتی است و در مصرف کاغذ و خمیر کاغذ صرفه جویی زیادی به همراه دارد.

قیمت فروش کتاب باطله در تهران

ما با خرید کاغذ باطله و کتاب باطله های شما مبلغ ناقابلی در ازای هر کیلوگرم کاغذ پرداخت می کنیم. این کار علاوه بر اینکه کمدها و انبار شما از داشتن کتاب هایی که شاید در طول سالیان حتی یک بار هم خوانده نخواهند خلاص می کند مبلغی را به دست شما می رساند که به کمک آن بتوانید کتاب های جدید خریداری نمایید. از طرفی برای تولید هر آنچه با کاغذ ساخته می شود جنگل های زیادی نابود می شوند و دلیل آن فرایند غیر استاندارد بازیافت کاغذ در ایران است. این درحالی که با فروش کتاب های باطله به  کاغذ24 به کمتر قطع شدن درختان کمک کرده و محیط زیست را برای آینده حفظ خواهید کرد.

خریدار کاغذ باطله