خریدار کتاب باطله در تهران

کاغذ باطله به شکل کیلویی خریداری می شود و هدف از این امر، خمیر کردن کاغذ و بازگشت آن به چرخه تولید است. قیمت هر کیلو کاغذ، بنا به شرایط تغییر می کند. شما باید با کارشناس ما تماس بگیرید تا شما را درباره قیمت راهنمایی کند. توجه داشته باشید که با آنکه دسته ای از کتاب ها کاغذ باطله هستند، برخی از کتاب ها را نباید کاغذ باطله در نظر گرفت. برخی کتب فلسفی، ادبی، تاریخی و مذهبی، که ارزش معنوی دارند و ظاهر سالم دارند، به عنوان کتاب خریداری می شوند. ما در کاغذ24 يک تيم فعال و کار آزموده و متعهد در ايران با سابقه درخشان در امر بازيافت مواد سلولوزي و کاغذي هستيم.  اگر به دنبال خریدار کتاب باطله در تهران هستید ما خریدار کاغذ باطله و کتاب های باطله شما هستیم.

خریدارکتاب باطله در تهران

هدف خریدار کتاب باطله در تهران

ضایعات کاغذ باطله در حقیقت همان برگه ها و کتاب‌های کهنه و غیرقابل استفاده‌ای هستند که فضای زیادی را در منزل ما به خود اختصاص داده‌اند. بازیافت ضایعات کتاب علاوه ‌بر محافظت از محیط زیست، انباشتگی محیطی را رفع می ‌کند. مراکز خرید ضایعات کتاب بعد از جمع آوری کتاب‌های باطله، آن‌ها را بر اساس نوع و جنس تفکیک می‌کنند. سپس برای هر نوع از آن‌ها، مصارف و کاربردهای مختلفی در نظر می‌گیرند. به این ترتیب کتاب‌ها و کاغذهای باطله پس از جمع‌آوری و تفکیک، راهی کارخانه‌های تولید مقوای صنعتی و یا تولیدی‌های دستمال کاغذی و کارتن می‌شوند.
•    در ابتدا جلد کتاب‌ها جدا می‌ شود.
•    سپس ورقه‌های داخلی کتاب به صورت بسته‌های 1 تنی آماده‌ سازی می‌شود.
•    ورقه‌هایی که دارای چاپ سیاه هستند (نظیر: کتاب‌های رمان، کتاب‌های دانشگاهی، کتاب‌های کمک آموزشی، کتاب‌های تخصصی و ...) به عنوان یکی از مواد اولیه اصلی محصولات بهداشتی و دستمال کاغذی به حساب می‌آید.
•    ورقه کتاب‌هایی که دارای چاپ رنگی می‌باشند (نظیر: برخی از کتاب‌های کنکور، کتاب‌های دانشگاهی و کمک آموزشی) معمولا برای تولید مقوای ته کفش، مقوای صنعتی، مقوای پازل و ... مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بهترین خریدار کتاب باطله در تهران

بازیافت ضایعات کاغذ باطله از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد. با فروش این کاغذها علاوه ‌بر کمک به چرخه بازیافت، حفاظت از محیط زیست می‌ توانید از شر فضای اشغال شده توسط آن‌ها راحت شوید. متاسفانه انباشتگی کتاب‌های باطله و فرسوده در طی زمان موجب آلوده شدن محیط می‌شود. برای فروش ورقه‌ها و یا کتاب باطله خود می‌توانید با مراکز و شرکت‌های مربوطه تماس بگیرید. استعلام قیمت برای فروش ضایعات کتاب در برخی از این مراکز نیز امکان‌پذیر می ‌باشد. کاغذ24 با اعزام کارشناسان خود در محل شما انواع کتاب های درسی، دانشگاهی و کتاب های متفرقه را با قیمت مناسب خریداری کرده و هزینه ی آن ها را به صورت نقدی پرداخت می کند. همچنین شرکت کاغذ 24 با بازیافت کتاب های خریداری شده، آن ها را مجددا قابل استفاده می کند. اگر قصد فروش کاغذهای باطله خود را دارید، اگر به دنبال خریدار کتاب باطله در تهران هستید ما خریدار کتاب های باطله شما هستیم.

خریدار کاغذ باطله