خریدار کاغذ باطله در ونک تهران

در ابتدا کتاب باطله، روزنامه باطله و کلاً هر نوع کاغذ باطله‌ای را از زباله‌ها جداسازی می‌کنند و در ظروف بازیافت قرار می‌دهند. سپس این کاغذها تحویل خریدار کاغذ باطله در ونک تهران می شود و از لحاظ درجه بندی و نوع کاغذ جداسازی می‌شوند. در مرحله دوم از بازیافت، کاغذ باطله‌ای که جداسازی شده است را خرد می‌کنند و با آب و مواد شیمیایی مخلوط می‌نمایند تا با شکستن فیبرهای کاغذ، خمیر کاغذ به دست آورند. بعد از این فرآیند خمیر حاصل شده را از صفحه‌هایی عبور داده تا آلودگی‌های بزرگ‌تر را از بین ببرند. پس از زدودن آلودگی ماده به دست آمده را با خمیر جدید مخلوط می‌کنند تا به استحکام و تشکیل محصول نهایی کمک کنند. برای ضخیم کردن مقوا، در خمیر مقوا تراشه‌های چوبی مخلوط می‌کند. در مرحله دیگر از بازیافت کاغذ باطله، فیلترینگ صورت می‌گیرد به این شکل که خمیر کاغذ تمیز را در یک دستگاه ریسندگی گریز از مرکز قرار می‌دهند تا باقیمانده آلودگی موجود در خمیر کاغذ جدا شود. در این روش مواد پلاستیکی روی سطح رفته و مواد فلزی به پایین سطح کشیده می‌شود و جداسازی به راحتی انجام می‌گیرد.

 
خریدار کاغذ باطله در ونک تهران
 

بازیافت و جوهرزدایی در مرکز خریدار کاغذ باطله در ونک تهران

 در مرحله جوهر زدایی با قرار دادن خمیر کاغذ در یک دستگاه شناور حاوی مواد شیمیایی و حباب، رنگ، لعاب و جوهر خمیر کاغذ باطله را از بین میبرند و در نتیجه کاغذ و مقوا رنگ سفید به خود می‌گیرند. البته در برخی موارد به محتویات خمیر، پراکسید هیدروژن برای سفید کردن خمیر اضافه می‌کنند. در پایان پالپ تمیز شده را با مواد تولیدی جدید مخلوط می‌نمایند و جهت خشک کردن روی تسمه نقاله مسطح گرم قرار می‌دهند و طی فرآیندی توسط بخار دستگاه، آب اضافی خمیر خارج شده و رول‌های طولانی کاغذ به وجود می‌آید. برای بازیافت مقوا نیز مراحلی مشابه با بازیافت کاغذ باطله اعمال می‌شود.

تماس با مجموعه :
0912-1613190   0912-6630272   0912-5607553

محصول نهایی خریدار کاغذ باطله در ونک تهران

از بازیافت کاغذ باطله محصولات پرکاربرد و جدیدی حاصل می‌شود که در بازار ایران و دنیا جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است. تولید کاغذهای روزنانه، تست لاینر، فلوتینگ، وایت تاپ و… از این دسته محصولات بازیافتی هستند. این محصولات که در صنعت کاغذ از بازیافت کتاب باطله، روزنامه باطله، کاغذ باطله و.. حاصل می‌شود. از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد. زیرا مواد اولیه این محصولات نهایی قیمت پایینی دارند و از لحاظ حفظ سلامت محیط زیست در جایگاه مطلوبی قرار گرفته‌اند. کاغذ باطله به عنوان یک ماده اولیه بدتر از خمیر کاغذ نیست بلکه هر کدام جایگاه خود را در تولید محصول نهایی دارند. به عنوان مثال در تولید کاغذهای روزنامه ویژگی‌هایی از نظر ضخامت کم، تا خوردگی خوب و چگالی زیاد ناشی از بکارگیری کاغذ باطله است. کاغذ فلوتینگ به کاغذهایی گفته می‌شود که در لایه میانی، از یک ورق کارتن کنگره‌ای یا موج دار استفاده می‌شود که نقش ضربه گیر داشته و در برابر فشارهای فیزیکی مقاوم هستند. هر چقدر کیفیت این لایه بیشتر باشد کیفیت کارتن به همان اندازه زیاد تر می‌شود. اگر مقداری کاغذ باطله در خانه یا محل کار خود دارید و قصد فروش آن ها را به خریدار کاغذ باطله در ونک تهران دارید با ما تماس بگیرید.

خریدار کاغذ باطله