خریدار کاغذ باطله در قیطریه تهران

فرآورده‌های کاغذی در امور بسته بندی، چاپ و تحریر، دکوراسیون، بهداشتی، تزئیناتی و… نیاز به محصولات اولیه سلولوزی دارد. در سال‌های اخیر در ایران و بسیاری از کشورهای صنعتی دنیا به علت کمبود منابع طبیعی و برای جلوگیری از تخریب محیط زیست، بازیافت کاغذ باطله بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به طور کل کاغذ جزو دومین مواد با ارزش قابل بازیافت دنیاست یعنی از کل مقوا و کاغذ مصرفی حدود ۸۰ درصد آن قابل بازیافت است. میزان بازیافت کاغذ باطله در ایران حدود ۱۸۶ هزار تن در سال و همین میزان در جهان در سال ۲۰۰۹ حدود ۶/۱۸۱ میلیون تن بوده است. مقدار ۱۴۲۱ تن ازکاغذهایی که توسط کاغذ باطله در صنعت کاغذ ایران حاصل شده در بخش صادرات قرار گرفته و از این طریق کمک بسیار بزرگی در رونق اقتصاد کشور صورت گرفته است. شما با فروش کاغذ باطله های خود کمک شایانی به اقتصاد کشور و همچنین سلامت محیط زیست کرده و قطع درختان تا حدود زیادی جلوگیری می کنید.

خریدار کاغذ باطله در قیطریه تهران

قیمت خریدار کاغذ باطله در قیطریه تهران

شما می ‌توانید با جمع آوری کاغذ باطله، کتاب باطله، روزنامه باطله، انواع مقواها و تفکیک این کاغذها به کاغذهای قابل بازیافت و کاغذهای غیرقابل بازیافت هم به سلامت محیط زیست و هم به رونق صنعت کاغذسازی و اقتصاد کشور کشور کنید از طرفی با فروش این کاغذها می ‌توانید کسب درآمد کنید. مجموعه کاغذ24 تمامی کاغذهای جمع آوری شده شما را با قیمت بسیار خوب و به صرفه از شما خریداری کرده و پس از خرید کاغذ باطله آن را طی فرآیند بازیافت به کاغذهای قابل استفاده دیگری تبدیل می‌کند. اگر قصد فروش کاغذ باطله های خود به خریدار کاغذ باطله در قیطریه تهران دارید، برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی می‌ توانید با  شماره های ما تماس حاصل کرده و با مشاورین و متخصصین این مجموعه ارتباط برقرار کنید و از راهنمایی‌های آنان بهره مند شوید.
تماس با مجوعه :
0912-1613190   0912-6630272   0912-5607553
 

خریدار کاغذ باطله در قیطریه تهران

اکثرا با این موضوع روبرو شده ایم که که کتاب هایی داشته باشیم که دیگر به آن ها هیچ احتیاجی نداشته باشیم . این کتاب ها جاگیر می باشند و نگهداری آن ها فضای زیادی از منزل و یا محیط کار ما را اشغال می کنند. برخی افراد برای رهایی از این مشکل کتاب های بلا استفاده خود را دور می اندازند. اما باید گفت که چاره رفع این مشکل دور ریختن آن ها نیست. شرکت کاغذ 24 به عنوان خریدار کاغذ باطله و کتاب باطله، با خرید این کتاب ها به قیمت عالی، شما را از مشکلات نگهداری آن ها راحت می کند. این مجموعه با اعزام کارشناسان خود در محل شما انواع کتاب های درسی، دانشگاهی و کتاب های متفرقه را با قیمت مناسب خریداری کرده و هزینه ی آن ها را به صورت نقدی پرداخت می کند. همچنین شرکت کاغذ 24 با بازیافت کتاب های خریداری شده، آن ها را مجددا قابل استفاده می کند. اگر قصد فروش کاغذهای باطله خود را دارید، و به دنبال خریدار کاغذ باطله در قیطریه تهران هستید ما خریدار کاغذ باطله های شما هستیم.

خریدار کاغذ باطله