خریدار کاغذ کاربن لس باطله :


گاهی اوقات نیاز است که نوشته ای که تهیه می شود در دو نسخه تنظیم شود و اگر قرار باشد یکبار مطلب را نوشته و دو مرتبه عین همان مطلب را بر روی کاغذ دیگری بنویسیم ، هم باعث ایجاد زحمت مضاعف می شود و هم امکان خط خوردگی و اشتباه در سطور مختلف نوشته دوم وجود دارد .
 
خرید کاغذ کاربن لس باطله

کاربن چیست ؟


کاربن یک عضو قدیمی در خانواده نوشت افزار هاست که مشکل فوق را به راحتی حل کرده است . سالیان سال کاربن در تمام ادارات ، بانک ها ، دادگاه ها و ... مورد استفاده قرار می گرفت  و امروز با پیشرفت های حاصل شده در ساخت انواع کاغذ عملا استفاده از کاربن جهت نوشتن نسخه دوم و سوم منسوخ شده و به دست فراموشی سپرده شده است .تا جایی که نسل های جوان تر کشور زیاد با این برگه های آبی رنگ آشنا نبوده و طرز استفاده از آن را بلد نیستند . معمولا کاغذهای کاربن دار جهت استفاده در صنعت بازیافت کاغذ باطله و تهیه خمیر کاغذ باطله ، کاغذهای مناسب و مطلوبی نیستند ، چرا که کاربن های همراه با کاغذ های باطله حاوی رنگ های بسیار بوده و در مرحله خمیر و در زمان مخلوط شدن با آب رنگ خمیر را به کل عوض کرده و محصول نا مرغوبی را تولید خواهد کرد .اما یک زمان هست که از کاربن استفاده می شود و پس از مصرف کاربن را از بین کاغذ ها خارج می کنیم ، در این حالت کاغذ باطله مذکور تفاوتی با سایر کاغذهای باطله ندارد ، چرا که یک سطح معقول و قابل قبول از رنگ بر روی کاغذ وجود دارد که براحتی با مواد جوهر زدا قابل رنگ بری و سفید کردن می باشد . در پرینترهای چاپ سوزنی نوعی کاغذ کاربن دار استفاده می شد که بصورت رول تا انتها در بین کاغذ قرار داشت ، این نوع کاغذ کاربن دار از بدترین انواع کاغذ باطله جهت خمیر کاغذ بوده ، چرا که جهت جداسازی کاغذ از کاربن نیاز به صرف زمان بسیار و بکارگیری نیروی انسانی می باشد .
 
 خریدار کاغذ کاربن لس باطله

 
اما رفته رفته  با ظهور تکنولوژی های جدیدتر فرآیند کاربن لس  یا NCR  بطور کامل جایگزین کاغذ کاربن دار شد. مجموعه کاغذ 24 خریدار انواع کاغذ های کاربن دار می باشد و جهت فروش کاغذ کاربن دار و گرفتن قیمت خرید کاغذ کاربن دار با ما در ارتباط باشید

خرید کاغذ کاربن لس  باطله


با توجه به مشکلات زیادی که کاغذهای کاربن دار برای پرینترها ایجاد می کرد و همیشه نیاز به رسیدگی جهت جلوگیری از گیرکردن کاربن ها در دستگاه های پرینتر می شد ، کاغذ کاربن لس یا NCR  پا به عرصه ظهور گذاشت . این نوع از کاغذها دقیقا مانند کاغذ معمولی به نظر می رسند و تنها حاوی مواد شیمیایی هستند که زمانی بر روی نسخه اصلی نوشته ای  می نویسیم به صفحات دوم و سوم نیز مطالب را انتقال می دهد . کاغذ های  NCR  در حال حاضر یکی از پرکاربرد ترین انواع کاغذ در کشور می باشد ، بطوری که تمامی فاکتورهای خرید وفروش ، فرم های قرارداد ، دفترچه های بیمه ، برگه های باسکول و ده ها موارد دیگر از کاربردهای این نوع کاغذ می باشد . این نوع کاغذ که بعضی ها به آن تکاغذ خود کپی هم می گویند تمام رسالت کاغذ کاربن دار را به خوبی انجام داده با این تفاوت که معایب بسیار زیاد کاغذ کاربن دار را هم مرتفع کرده است و دیگر شاهد کثیف شدن کاغذ و مشکلات زیست محیطی برای بعد از مصرف نخواهیم بود .
 
خریدار کاغذ کاربن لس باطله
 
مجموعه بزرگ کاغذ 24 خریدار انواع ضایعات کاغذ کاربن لس می باشد و در این مدت افتخار همکاری با ادارات و سازمان های مختلف منجمله : سازمان تامین اجتماعی جهت خمیر کردن دفترچه های بیمه را داشته است . گرچه کاغذ باطله کاربن لس کیفیت کاغذهای باطله تحریر را برای بازیافت ندارد ، اما کاغذ 24 به بالاترین قیمت خرید کاغذ کاربن لس را انجام می دهد .

خریدار کاغذ باطله حرارتی

نسل جدیدتر کاغذهای مورد استفاده در زندگی روزمره ما کاغذهای حرارتی می باشند ، این نوع کاغذها که اثر و نوشته را با گرما به روی کاغذ انتقال می دهند و باعث فعال شدن ماده شیمیایی روی کاغذ می شود و چاپ به روی کاغذ نقش می بندد . با توجه به تمام خصوصیات خوب از جمله چاپ آسان ، سرعت چاپ بالا ، گراماژ پایین کاغذ ، رول بودن و کمی فضای خشاب کاغذ پرینتر ، اما کم کم مضرات این نوع کاغذ برای سلامتی انسان در حال اثبات است بطوری که ایالت نیویورک آمریکا استفاده از این نوع کاغذ ها را به حالت ممنوع در آورده است . کاغذهای حرارتی به علت نازک بودن و داشتن گراماژ پایین و همچنین دارا بودن مواد شیمیایی از لحاظ بازیافت ارزش کمتری دارد و این بدان معنا نیست که مجموعه کاغذ 24 خرید کاغذ حرارتی را انجام نمی دهد ، اما قیمت خرید کاغذ باطله حرارتی قطعا از قیمت خرید کاغذ باطله تحریر کمتر خواهد بود .
 
" کاغذ 24 به روز ترین مرکزخرید کاغذ باطله "