خریدار کاغذ پشت لیبل

پیرو مطالب قبلی سایت کاغذ 24 ، ما علاوه بر معرفی خدمات این مجموعه اقدام به ارائه مطالب کاربردی و مفاهیم رایج در صنعت بازیافت کاغذ باطله در سایت نموده ایم تا افراد بیشتری را با مفاهیم بازیافت کاغذ باطله آشنا نماییم .

کاغذ پشت لیبل

کاغذ پشت لیبل یکی از مهجورترین انواع کاغذ باطله در بازار است ، بطوری که می توان به جرات بیان کرد که مجموعه کاغذ 24 جزء معدود مراکزی است که خرید کاغذ پشت لیبل را انجام می دهد . کاغذ پشت لیبل همان قدر که برای ما نامی غریب دارد با ما نا آَشنا و غریبه نیست و برای شناخت دقیق این نوع کاغذ می توان به لایه زرد رنگ یا سفید رنگ زیر کاغذ های استیکر اشاره نمود. همان لایه روغنی مانند که عمدتا به رنگ زرد و سفید می باشد را کاغذ پشت لیبل می نامند ، که علی رغم باور فعالین بازار کاغذ باطله کاربردهای خاص خود را دارد و قابل بازیافت می باشد .
خریدار کاغذ پشت لیبل

خرید کاغذ پشت لیبل

حال که قدری با کاغذ پشت لیبل یا لیبل ضایعاتی آشنا شدیم بحث را کمی بازتر کرده تا بیشتر با این نوع کاغذ آشنا شوید . کاغذ پشت لیبل یا لیبل ضایعاتی که همان لایه زرد رنگ معروف زیر برچسب ها و استیکرها است در واقع از جنس سیلیکون تشکیل شده است. کاغذ سیلیکون قابلیت عدم چسبندگی دارد و به این علت از این نوع کاغذ برای زیره برچسب ها استفاده می شود . در چاپخانه های چاپ لیبل ، پس از طراحی و چاپ برای آماده سازی لیبل ها آن ها را بر روی کاغذ سیلیکون قرار می دهند تا لیبل طراحی شده بطور سالم و با چسبندگی عالی به کارخانه برسد . در کارخانه مقصد رول های لیبل بر روی دستگاه های لیبل زن قرار گرفته و دستگاه لیبل زن ، لیبل های طراحی شده را بر روی محصول که می تواند جعبه ، بطری یا هر چیز دیگری باشد می چسباند . بعد از این مرحله کاغذ سیلیکونی که پیش تر در مورد آن کردیم از برچسب رویه جدا شده وعملا  بلا استفاده باقی می ماند . در کارخانه های بزرگ که دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته تری دارند ، کاغذ سیلیکونی ضایعاتی بعد از کنده شدن برچسب و استفاده آن بر روی محصول مسبوق سابق به شکل رول پیچیده شده و کنار گذاشته می شود و در واقع برای خریدار کاغذ پشت لیبل یا خریدار کاغذ سیلیکونی ضایعاتی آماده می شود . خرید رول کاغذ سیلیکون یا خرید رول کاغذ پشت لیبل یکی از تخصصی ترین فعالیت های کاغذ 24 می باشد که در زمینه ارائه خدمات در این زمینه تا به امروز بی رقیب بوده است .

قیمت کاغذ پشت لیبل

کاغذ پشت چسبی یا کاغذ پشت لیبل همان طور که اشاره شد در انواع مختلفی و برای نیازهای متنوع استفاده می شود و بدیهی است که قیمت کاغذ پشت لیبل هم به فراخور شکل ظاهری ضایعات کاغذ سیلیکون تغییر داشته باشد .بعنوان مثال و برای روشن تر شدن بیشتر موضوع می توان به کارگاه ها و شرکت های کوچک تولیدی اشاره کرد که برای چسباندن لیبل بر روی محصولات خود از نیروی انسانی و دست استفاده می کنند . کاغذ پشت لیبل بعد از استفاده و کنده شدن لیبل هدف بصورت فله و حجیم بر روی زمین باقی می ماند و از آنجایی که وزن نهایی پس از بارگیری مقدار ناچیزی خواهد بود بنابراین قیمت کاغذ پشت لیبل فله با قیمت کاغذ پشت لیبل رول یا رول لیبل قطعا یکی نخواهد بود .
خریدار کاغذ پشت لیبل

خریدار ضایعات لیبل | خرید ضایعات لیبل

مجموعه کاغذ 24 با داشتن مشتریان بزرگ از سراسر ایران ، سالیانه در حدود هزارتن ضایعات لیبل و ضایعات پشت لیبل و همچنین ضایعات پشت چسبی خریداری می کند و با توجه به افزایش جمعیت و مصرف بیشتر تمامی محصولات نسبت به گذشته قطعا این آمار طی سال های آتی بالاتر از این مقدار خواهد بود . کاغذ 24 بطور تخصصی تمامی ضایعات سیلیکونی را خریداری می کند و تفاوتی وجود ندارد که کارخانه شما لیبل فله داشته باشد یا لیبل رول . کاغذ پشت لیبل در هر نوع و هر سایز با هر شرایطی تنها یک خریدار موجه و معتبر در ایران دارد و آن هم مجموعه بزرگ کاغذ 24 است ، بنابراین برای فروش رول های چسبی ، کاغذ پشت لیبل فله و کاغذ پشت لیبل رول تنها ما را بخاطر داشته باشید .

ضایعات لیبل چیست ؟

ضایعات لیبل در واقع همان رول های لیبل هستند که برچسب مربوطه بر روی کاغذ سیلیکونی باقی مانده و استفاده شده است .علت این استفاده نشدن به عوامل زیادی بستگی دارد ، بعنوان مثال ضربه خوردن لیبل ها در حین بارگیری ، چسبندگی کم لیبل ، عدم پذیرش طرح از سوی کارخانه ، تغییر در توضیحات محصول و خیلی دیگر از عوامل بستگی دارد . حال این نوع ضایعات نیز که به ضایعات لیبل ، ضایعات کاغذ چسبی مشهور است نیز در سبد خرید مجموعه کاغذ 24 قرار داشته و با قیمت عالی از شما خریداری می کند .
خریدار کاغذ پشت لیبل

فروش کاغذ پشت لیبل

مجموعه بزرگ کاغذ 24 جزء اولین مراکز خرید کاغذ پشت لیبل از سراسر ایران است که به لطف خداوند سابقه همکاری با کارخانجات مشهور و شرکت های بیشماری را در رزومه کاری خود داراست . این مرکز خریدار ضایعات لیبل فله ، خریدار کاغذ پشت لیبل فله ، خریدار رول چسبی ، خریدار کاغذ پشت لیبل رول می باشد . این مرکز با استفاده از نیروی انسانی زبده و ماشین آلات پیشرفته خود انواع ضایعات لیبل و ضایعات کاغذ پشت لیبل را خریداری می کند و پس از مرتب کردن جهت مصارف مشخص و خاص آماده ارسال به کارخانه های مربوطه می کند . برای خرید کاغذ پشت لیبل یا فروش کاغذ پشت لیبل ، کاغذ 24 برای شما کافی است و با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت می توانید محصول مد نظر خود را از این مجموعه دریافت نمایید . جهت آشنایی بیشتر با سایر اقلام و خدمات ما حتما از صفحه اصلی سایت کاغذ 24 بازدید نمایید .