خرید کاغذ باطله در تهران

کاغذهایی را که عملا بلا استفاده بوده و دور ریخته می شوند، کاغذ باطله می نامند. این کاغذها دارای طرح و نوشته بوده به نحویی که نمی توان روی آن ها چیزی نوشت. همچنین اطلاعات نوشته شده بر روی آن ها هیچ کاربردی ندارد. بنابراین نگهداری و حفظ آن ها فقط باعث اشغال شدن فضا می شود. روزنامه ها و مجلات، کارتن ها، کتاب ها و کاغذ های تحریر جزئی از انواع کاغذ باطله محسوب می شوند که قابلیت بازیافت و استفاده مجدد را دارا می باشند. با فروش انواع کاغذ باطله در مجموعه کاغذ 24 علاوه بر خالی کردن فضای اشغال شده، می توانید بخشی از هزینه های مربوط به این کاغذها را جبران نمایید. 

خدمات ما در خصوص خرید کاغذ باطله در تهران 

•    خرید انواع ضایعات کاغذ باطله ، اوراق اداری ، کتاب و دفتر باطله ، فرم باطله و مجله گلاسه
•    خرید ضایعات لیوان کاغذی و بشقاب کاغذی ، ضایعات پشت طوسی و ضایعات انتشاراتی
•    خرید و فروش ضایعات دستمال کاغذی و ضایعات محصولات سلولزی
•    خرید و فروش روزنامه باطله جهت بسته بندی ، مرغداری ها ، میوه و تره بار و ...
•    تخمیر اوراق اداری پروندهایی امحایی و اسناد محرمانه در حضور نمایندگان تمام ارگانها
•    خرید ضایعات کاغذ سفید ، رنگی و کاهی ، پوشال کاغذ ، پوشال صحافی ، پوشال میوه ای
•     فروش مقوای صنعتی (مخصوص پازل ، قاب عکس ، سررسید ، جعبه کفش و …)

قیمت خرید کاغذ باطله در تهران

کاغذ باطله به کاغذهایی اطلاق می شود که دور انداخته می شوند و عملا به غیر از بازیافت کاربرد دیگری ندارند. در کشور ما هر روزه مقدار زیادی زباله تولید می شود که بخش اعظمی از این زباله ها را، کاغذ باطله تشکیل می دهد. دور ریختن این کاغذها و عدم جمع آوری آن ها علاوه بر مخدوش شدن چهره ی محیط، می تواند منابع طبیعی شهرها را نیز نابود کند. به همین دلیل لزوم خرید کاغذ باطله احساس می شود. خرید کاغذ باطله توسط شرکت کاغذ 24 به تمیز شدن سطح شهر و زیبایی محیط کمک زیادی می کند. همچنین مانع از قطع شدن درختان و از بین رفتن منابع طبیعی می شود. خرید کاغذ باطله توسط این مجموعه بدون واسطه و با قیمت مناسب صورت می گیرد. برای خرید کاغذ باطله به قیمت مناسب کافی است که با کاغذ 24 تماس حاصل نمایید. همکاران ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و کاغذ باطله های شما را به قیمت مناسب خریداری می نمایند. 

خرید کاغذ باطله در تهران به صورت کلی و جزئی

مجموعه کاغذ 24 خریدار کاغذ باطله در تهران  می باشد. این مجموعه برای خرید کاغذ باطله کارشناسان خود را در سریع ترین زمان به محل شما اعزام می کند. کاغذ 24 یکی از بهترین مراکز خرید و فروش کاغذ باطله می باشد که این امکان رابه شما می دهد تا در صورت نیاز داشتن کاغذ باطله، آنها را خریداری کنید و همچنین در صورت عدم نیاز، کاغذهای باطله خود را بفروشید. 

0912-1613190   0912-6630272   0912-5607553

خریدار کاغذ باطله